ایردراپ

تاریخ ایردراپ اورنود برای هولدرهای ریپل مشخص شد + راهنمای دریافت

شبکه لایه ۲ اورنود (Evernode) قصد دارد ایردراپ خود را از طریق شبکه «زاهاو (Xahau)» اجرا کند. این ایردراپ در ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) اجرا می‌شود، اما ممکن است به خاطر تاخیر ادغام کیف پول XUMM در پشتیبانی از شبیه‌سازی حساب در شبکه Xahau با کمی تاخیر مواجه شود. اورنود یک زنجیره جانبی برای میزبانی از قراردادهای هوشمند در XRP Ledger است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از کوین گیپ و نیوز بی‌تی‌سی، فرآیند ایردراپ اورنود بر اساس محاسبات دقیقی انجام می‌شود و همان طور که پیش از این گزارش دادیم، اسنپ‌شات آن از حساب‌های XRPL در اول سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۰ شهریور) گرفته شده است.

پیش‌نیازهای ایردراپ اورنود

اورنود ۵٬۱۶۰٬۹۶۰ توکن اوراسکیل (EVERS) را برای توزیع بین آدرس‌های ثبت‌شده در شبکه Xahau در نظر گرفته است. مقدار توکنی که هر شرکت‌کننده دریافت می‌کند با تعداد توکن‌های XRP در حساب XRPL ارتباط دارد. افرادی برای شرکت در این ایردراپ واجد شرایط هستند که به عنوان هولدر ریپل تا ۵۰٬۰۰۰ توکن XRP را در کیف پول‌های غیرامانی نگه داشته یا از صرافی‌های بیت‌رو (Bitrue) یا آپ‌هولد (Uphold) در زمان اسنپ‌شات استفاده کرده‌اند.

برای واجد شرایط بودن در این ایرداپ، شرکت‌کنندگان باید آدرس‌های ریپل خود در XRPL را تا قبل از ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) در وب سایت رسمی اورنود ثبت کنند. بعد از این کار، آ‌ن‌ها باید این آدرس‌ها را به شبکه Xahau وارد کرده و یک Trustline را با آدرس صادرکننده اوراسکیل ایجاد کنند.

اورنورد به کاربرانش توصیه کرده است ترجیحا از کیف پول Xumm برای انجام این فرآیند استفاده کنند. علاوه بر این، به کاربرانی که می‌خواهند از کیف پول‌های دیگر استفاده کنند، توصیه شده است برای اطمینان از قابلیت SetRegularKey استفاده کنند. با این حال، اورنود در مورد تاریخ ایردراپ خاطرنشان کرده است:

ما تاریخ ایردراپ را برای ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) تعیین کرده‌ایم، اما XUMM به طور غیرمنتظره‌ای در پشتیبانی از شبیه‌سازی حساب‌های XRPL در Xahau تاخیر دارد. تا زمانی که این مشکل به طور کامل حل نشود، نمی‌توانیم ایردراپ خود را نهایی کنیم. ما معتقدیم که این چالش تا ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) حل می‌شود، اما بدیهی است که خارج از کنترل ما است و ممکن است باز هم تغییر کند.

آدرس Xahau برای صدور توکن‌های اوراسکیل عبارت است از: rEvernodee8dJLaFsujS6q1EiXvZYmHXr8. برای کاربران و شرکت‌کنندگان اورنود تأیید این آدرس برای جلوگیری از کلاهبرداری بسیار مهم است.

حداکثر عرضه EVRS به ۷۲٬۲۵۳٬۴۴۰ توکن می‌رسد. این ایردراپ ۲۰٬۶۴۳٬۸۴۰ توکن بین ذینفعان مختلف EVRS توزیع خواهد کرد و ۵٬۱۶۰٬۹۶۰ توکن به هولدرهای ریپل، ۵٬۱۶۰٬۹۶۰ توکن به بنیان‌گذاران، ۵٬۱۶۰٬۹۶۰ توکن به مشارکت‌کنندگان نسخه بتا و ۵٬۱۶۰٬۹۶۰ توکن به خود پروژه اورنود اختصاص می‌یابد. ۵۱٬۶۰۹٬۶۰۰ توکن باقی‌مانده در داخل پلتفرم «Evernode Registry Hook» نگهداری می‌شود و به عنوان پاداش بین میزبانان در ۱۰ دوره ( ۵٬۱۶۰٬۹۶۰ توکن در هر دوره) در طول ۱۱۸ سال توزیع می‌گردد.

انتقال به شبکه Xahau نشان‌دهنده پیشرفت اورنود است

اورنود در ابتدا قصد داشت ایردراپ خود را روی پلتفرم XRPL راه‌اندازی کند اما به خاطر چالش‌های پیش‌بینی‌نشده، تصمیم گرفت این کار را از طریق شبکه Xahau انجام دهد. این مسئله ایردراپ آن را کمی پیچیده‌تر کرد؛ زیرا حالا کاربران باید فرآیند ثبت‌‌نام و رویه‌های Trustline را در شبکه Xahau انجام دهند.

با این حال، اورنود با انتقال به شبکه Xahau امکانات و قابلیت‌های جدیدی را ارائه کرده است که پلتفرم XRPL نمی‌تواند به طور کامل از آن‌ها پشتیبانی کند. این حرکت فقط یک انتقال فنی نیست، بلکه‌ نشان‌دهنده تعهد اورنود برای انطباق و تکامل در دنیای پرسرعت کریپتو و فناوری بلاکچین است.

اورنود برای تسهیل ایردراپ تمام دستورالعمل‌های مورد نیاز را در وب سایت خود ارائه کرده است. این پلتفرم از کاربرانش خواسته است دستورالعمل‌های مذکور را به دقت بررسی کنند تا مطمئن شوند که تمام پیش‌‌نیاز‌ها را در اختیار داشته و الزامات مورد نیاز را برآورده می‌کنند. علاوه بر این، تیم پشتیبانی اورنود هم برای کمک به شرکت‌کنندگان در دسترس هستند و هر سوالی را پاسخ خواهند داد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا