مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین چه بود؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت، آنتونی به سوال یکی از کاربران درباره دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین در ماه سپتامبر پاسخ می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، با دقت به این سوالات پاسخ می‌دهد و اطلاعات مفیدی در اختیار کابران سرتاسر جهان قرار می‌دهد.

در این قسمت یکی از کاربران از آنتونی دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین در ماه سپتامبر را پرسیده و او دلیل خود برای این اتفاق را توضیح داده است. همانطور که می‌دانید، عوامل زیادی می‌توانند بر روی هش ریت شبکه تاثیرگذار باشند و به طور کلی شبکه بیت کوین هم با تمام امنیتی که دارد، همچنان به طور کامل از خطرات بیرونی در امان نیست. از طرف دیگر، ماینرها دستگاه‌های حساسی هستند و نگهداری آنها نیازمند شرایط خاصی است که در صورت رعایت نشدن، می‌تواند منجر به ضررهای بزرگی شود. حالا تصور کنید که تعداد خیلی زیادی ماینر در یک محل خاص نگهداری می‌شوند و فراهم نکردن شرایط مورد نیاز می‌تواند موجب چه آسیب مالی بزرگی و چه تغییراتی در هش ریت شبکه بیت کوین شود.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا