مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین چه بود؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در این قسمت، آنتونی به سوال یکی از کاربران درباره دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین در ماه سپتامبر پاسخ می‌دهد.

کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، با دقت به این سوالات پاسخ می‌دهد و اطلاعات مفیدی در اختیار کابران سرتاسر جهان قرار می‌دهد.

در این قسمت یکی از کاربران از آنتونی دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین در ماه سپتامبر را پرسیده و او دلیل خود برای این اتفاق را توضیح داده است. همانطور که می‌دانید، عوامل زیادی می‌توانند بر روی هش ریت شبکه تاثیرگذار باشند و به طور کلی شبکه بیت کوین هم با تمام امنیتی که دارد، همچنان به طور کامل از خطرات بیرونی در امان نیست. از طرف دیگر، ماینرها دستگاه‌های حساسی هستند و نگهداری آنها نیازمند شرایط خاصی است که در صورت رعایت نشدن، می‌تواند منجر به ضررهای بزرگی شود. حالا تصور کنید که تعداد خیلی زیادی ماینر در یک محل خاص نگهداری می‌شوند و فراهم نکردن شرایط مورد نیاز می‌تواند موجب چه آسیب مالی بزرگی و چه تغییراتی در هش ریت شبکه بیت کوین شود.

منبع
میهن بلاکچین

ساناز حبیبی

جذابیت نوشتن برای من از وقتی که سنم هنوز یه رقمی بود شروع شد و به‌مرور زمان، سر در آوردن از ناشناخته‌ها هم برام جذاب شد. ترکیب اینها با هم در کنار علاقه زیادم به یادگیری زبان‌های مختلف، باعث شد بتونم تو حوزه‌های مختلف سرک بکشم و تو یکی از همین سرک کشیدن‌ها بود که با حوزه بلاکچین آشنا شدم و بینگو! مجذوب قابلیت‌های باحال این حوزه شدم و فهمیدم انگار راهم رو پیدا کردم؛ خوندن، یاد گرفتن و یاد دادن هرچی که مربوط به بلاکچین باشه! من با موزیک زنده‌ام و فیلم و سریال و سفر اجزای جدایی‌ناپذیر زندگیم هستن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا