مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ چرا هویت ساتوشی ناکاموتو مهم نیست؟

در این سری مقالات هر هفته با آنتونی قصد داریم ویدیوهای آموزشی از سخنان آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را برای شما آماده کنیم تا هم با علم این حوزه بیشتر آشنا شوید و هم درک و شناخت بیشتری از بیت کوین و حوزه کریپتو داشته باشید. بیت کوین و ساختار آن برای بسیاری از افراد دشوار و پیچیده می باشد اما افراد بسیاری در این حوزه وجود دارند که این علم را به راحتی و به زبانی ساده شرح می دهندو آندرس یکی از آن افرادی است که در این حوزه بسیار شناخته شده می باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

آندرس آنتونوپولوس یکی از افراد معروف و شناخته شده در این حوزه می باشد که در سال ۲۰۱۱ با بیت کوین آشنا شد. وی نویسنده کتاب سلطه بر بیت کوین و اینترنت پول می باشد. آندرس همچنین مجری پادکست  Let’s Talk Bitcoin است. مدرک تحصیلی وی علوم کامپیوتر و ارتباطات داده و سیستم های توزیع شده از دانشگاه کالج لندن می باشد. از سال ۲۰۱۱ به بعد آندرس آنتونوپولوس شیفته بیت کوین شد و کار خود را رها کرد و به آموزش بیت کوین اختصاص داد. وی شروع به صحبت و تدریس در خصوص بیت کوین و علم آن کرد و کنفرانس هایی برای آگاهی رسانی به مردم تشکیل داد. از آن زمان تا به حال آندرس چندین کتاب نوشته است که به آموزش علم بیت کوین اختصاص دارد.

 

ساتوشی ناکاموتو فرد یا گروهی است که خالق بیت کوین می باشد. البته ساتوشی ناکاموتو نام اصلی این فرد یا گروه نمی باشد و در واقع کسی در مورد هویت وی اطلاعی ندارد. از زمانی که بیت کوین عرضه شد و ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۱۳ ناپدید شد، عده زیادی به دنبال فاش شدن هویت ساتوشی ناکاموتو می باشند. بسیاری در این بین خود را ساتوشی ناکاموتو معرفی کردند و مدعی شدند که خالق بیت کوین می باشند اما تا به امروز نتوانسته اند ثابت کنند که واقع ساتوشی هستند.
این بحث چندین سال است که در حوزه کریپتو از اهمیت زیادی برخوردار است. حال آندرس در این ویدیو به این موضوع پرداخته که چرا هویت ساتوشی ناکاموتو اهمیتی ندارد و اگر ساتوشی ناکاموتو خود را معرفی کند چه اتفاقی برای وی رخ می دهد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا