رپورتاژ آگهی

در کمپین Ex-Box اکسکوینو، پاداش‌های روزانه و ماهانه انتظارتان را می‌کشند!

این مقاله یک رپورتاژآگهی است و مجموعه میهن بلاکچین هیچ مسئولیتی در قبال صحت و درستی این محتوا ندارد و بررسی این موضوع به عهده کاربر خواهد بود.

صرافی اکسکوینو یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال است که به تازگی کمپینی با نام اکس باکس (Ex-Box) راه انداخته است. جوایز این کمپین به صورت روزانه و ماهانه به کابران اهدا می‌شود؛ کاربران می‌توانند هم از پاداش‌های روزانه این کمپین بهره‌مند شوند و هم بخت خود را در دریافت جایزه ماهانه بیازمایند. هدف از راه‌اندازی این کمپین، تشویق کاربران به فعالیت بیشتر در این صرافی است. شرکت‌کنندگان به سادگی و با رعایت شروطی ساده می‌توانند خودشان را در فهرست واجدان شرایط دریافت جوایز این کمپین قرار بدهند. برویم و ببینیم شرایط شرکت در کمپین اکس باکس چیست.

چطور در کمپین Ex-Box اکسکوینو شرکت کنیم؟

کمپین ex-box اکسکوینو
منبع: excoino.com

برای شرکت در کمپین Ex-Box، نیاز به انجام فعالیت خاصی نیست و فقط موجودی حساب شماست که حائز اهمیت است. تنها کافی است موجودی حسابتان را افزایش دهید و در اکسکوینو مارکت هم فعالیت کنید. موجودی حسابتان باید دست‌کم ۳۰۰ دلار باشد. فقط این نکته مهم را حتما به خاطر داشته باشید که باید یک رمزارز را به دلخواه خودتان، به ارزش ۳۰۰ دلار خریداری کنید و در حسابتان داشته باشید. یعنی اگر چندین کوین یا توکن در حساب خود دارید که ارزش آنها جمعا ۳۰۰ دلار یا بیشتر است، در این صورت واجد دریافت جایزه نخواهید شد و شانستان را برای دریافت پاداش از دست می‌دهید.

همچنین در صورتی که میانگین حسابتان به صورت ماهانه ۱,۰۰۰ دلار باشد، مشمول دریافت پاداش ماهانه خواهید شد. برای دریافت پاداش ماهانه، دیگر لازم نیست حتما مبلغ میانگین حسابتان، به یک کوین یا توکن خاص محدود شود و تنها رقم میانگین آن مهم است. نکته مهم دیگر هم این است که کاربران می‌توانند همزمان هم پاداش روزانه را دریافت کنند و هم پاداش ماهانه را و هیچ محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

پاداش‌ها چطور واریز می‌شود؟

اگر مشتاق به شرکت در این کمپین هستید، احتمالا یکی از سوالاتتان این است که پاداش خود را چطور دریافت خواهید کرد. پاداش‌های کمپین Ex-box برابر ۳ درصد سود سالیانه هستند که به دو شیوه روزشمار و ماه‌شمار محاسبه می‌شوند. اگر مشمول دریافت پاداش روزانه هستید، باید اپلیکیشن Excoino‌ را نصب و در آن ثبت‌نام کنید. سپس می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و  در بخش «هدایا» پاداش روزانه خود را مشاهده کنید.

در مورد پاداش‌های ماهانه هم باید گفت که مبالغ در انتهای هر ماه به حساب کاربران واریز می‌شود. اطلاع‌رسانی‌های لازم هم از طریق ایمیل انجام خواهد شد. همین حالا می‌توانید نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل خود را در صفحه مخصوص این کمپین وارد کرده و در آن شرکت کنید.

این مقاله یک رپورتاژآگهی است و مجموعه میهن بلاکچین هیچ مسئولیتی در قبال صحت و درستی این محتوا ندارد و بررسی این موضوع به عهده کاربر خواهد بود.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا