اخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار خارجی

اولین بازی رومیز دیجیتال در دنیا با بلاک چین

عاشقان بازی در سراسر دنیا در هر نسلی که زندگی کرده‌اند، راه‌های مختلف بازی کردن را امتحان کرده‌اند. چند دهه گذشته که بازار بازی‌های دیجیتالی و آنلاین به این اندازه رشد نکرده بود، بازی‌های فیزیکی مثل مونوپلی محبوبیت زیادی داشت. امروزه این سبک از بازی‌ها همچنان علاقه‌مندان خود را دارد و نسل جدیدی از این نوع بازی با نام بازی های رومیزی وارد دنیا شده‌اند. اغلب این بازی‌ها دارای یک صفحه یا برد است که نقشه راه و برنامه اصلی بازی روی آن پیاده شده است. در کنار آن ابزارهای زیادی مانند تاس و کارت‌های امتیاز و حتی شخصیت‌های فیزیکی (فیگور) قرار گرفته که جذابیت این سبک بازی را هرچه بیشتر می‌کند. در ایران نیز علاوه بر کنسول های پلی استین سونی و ایکس باکس و حتی بازی‌های آنلاین، گیمرهای زیادی از این نوع گیم‌ها استقبال کردند و روز به روز به تعدادشان اضافه می‌شود.

اما خبر خوب و هیجان انگیز برای این گیمرها، ورود بلاکچین و کریپتوکارنسی به این حوزه است. با استفاده از بلاک چین اتریوم، اولین بازی رومیز با صفحه دیجیتال معرفی شد. در این گیم که تا ۸ نفر همزمان می توانند آن را بازی کنند، قادر به کارهای جالبی در طول نوبت خود خواهید بود. فیگور یا شخصیتی که شما ساخته‌اید، می‌تواند با امتیازهای به دست آمده خود، مهارت‌هایش را افزایش دهد و برای خود ذخیره کند. ویژگی دیگری که تا امروز فقط در خواب ممکن بود، این است که شما می‌توانید شخصیت ساخته شده خود را با فیگور دیگری در هرجای دنیا که باشد مبادله کنید.

در نهایت می‌توان گفت این نسل جدید بازی، همه رویاها را وارد زندگی واقعی خواهد کرد. بعد از معرفی این کنسول، قیمت آن چیزی حدود ۳۵۰ دلار اعلام شد که با توجه به ویژگی‌ها و خلاقیت به کار رفته در آن، قیمت مناسبی باشد.

 

اگر تجربه این بازی جالب را به دست آوردید، حتما با ما به اشتراک بگذارید.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا