مقالات

معرفی ۵ یوتیوبر معروف در زمینه ارزهای دیجیتال!

دنیای ارزهای دیجیتال (Cryptocurrency) به سرعت در حال پیشرفت است. اگر تازه به این کار وارد شده باشید، فهمیدن این که در آن چه می‌گذرد، بسیار دشوار خواهد بود. اما ناراحت نباشید؛ راه‌های بسیاری مانند توییتر، ردیت، رسانه‌های کریپتو، Youtube و دیگر رسانه‌ها برای پیدا کردن اطلاعات وجود دارد.

اگر شما از آن دسته افردای هستید که تماشای ویدیو را به خواندن مقالات ترجیح می‌دهید، یوتیوب می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های شما باشد. می‌خواهیم لیستی از بهترین یوتیوبر‌هایی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت دارند را به شما معرفی کنیم؛ اما قبل از معرفی این لیست شما باید یک چیز را همیشه به یاد داشته باشید و مفهوم آن را بدانید: دیور (DYOR) یا خودت تحقیقات لازم را انجام بده!

اصطلاح DYOR در ارزهای دیجیتال به چه معنی است؟

این کلمه مخفف جمله (Do Your Own Research) است و به معنی این است که همیشه تحقیق خودتان را داشته باشید. شما همیشه قبل از انجام خرید یا فروش ارزهای دیجیتال یا به طور کلی هر نوع تصمیم مالی، در مورد آن باید تحقیق کنید. قبل از خرید و فروش ارزهای دیجیتال و یا انواع توکن‌ها، حتما یک زمان مناسب برای تحقیق در مورد کاری که می‌خواهید انجام دهید داشته باشید. سوالاتی که همیشه باید داشته باشید این‌ها هستند:

  • آيا بنیانگذاران آن سابقه خوبی دارند؟ آيا کسب و کار آنها پایدار بوده است؟
  • وجه تمایز فروش آن با سایر پروژه‌های ارز دیجیتال در چیست؟
  • تیم پروژه آن از چه روش‌هایی برای رسیدن به هدف استفاده می‌کند؟

معرفی یوتیوبرهای معروف ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال یوتیوب تحلیل قیمت اتریوم کریپتو

IvanOnTech

ایوان یک برنامه‌نویس علاقمند و مربی در حوزه بلاک چین است که یک برنامه روزانه در کانال یوتیوب خود با عنوان صبح بخیر ارز دیجیتال را اجرا می‌کند. چیزی که او را نسبت به بقیه منحصر به فرد کرده به غیر از پوشش برخی از اخبار برتر روز ، بخش زنده پرسش و پاسخ اوست، جایی که او به سؤالاتی از قبیل اینکه اگر قرار باشد ۱۰۰۰۰ دلار تنها بر روی یک توکن سرمایه گذاری کنید انتخاب شما چیست؟ پاسخ می‌دهد. همیشه گوش دادن به نظرات دیگران برای ما جذاب است اما تحقیق کردن را هرگز فراموش نکنید.

DataDash

دیتادش یکی از بزرگ‌ترین کانال‌های یوتیوب در زمینه ارزهای دیجیتال است. اداره این کانال در دست نیکولاس مرتن است. نیکولاس یک تحلیلگر حوزه ارز دیجیتال است که قبل از پیدایش ارزهای دیجیتال، ۸ سال سابقه در تجارت سهام، معاملات آتی و کالا را داشته است. او در زمینه نوسان گیری معاملات راهنمایی‌های خوبی به کاربران ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال مطالب تحلیلی هستید، آخرین برنامه او با عنوان: آیا اتریوم در ماه ژوئن به اوج خود می‌رسد؟ را مشاهده کنید.

BitBoy Crypto

بن که با نام BitBoy  معروف است، صاحب یکی از پرانرژی‌‌ترین کانال‌های یوتیوب است که طیف وسیعی از اخبار در زمینه ارزهای دیجیتال، توکن و کیف پول‌های دیجیتال را پوشش داده و بررسی می‌کند.

کسانی که در جستجوی آلتکوین‌ها و دیگر توکن‌ها هستند، می‌توانند به ویدیو معرفی ۵ انتخاب برتر او برای این ماه سری بزنند؛ و دوباره به این مطلب اشاره داریم که فقط با یک حرف دست به کاری نزنید و حتما قبل از آن تحقیق کنید.

Kripto Emre

ترکیه یکی از کشورهایی است که در زمینه علاقه‌مندی و قبول ارزهای دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است.

Crypto Emre یک کانال ترکی زبان است که عمدتا به تجزیه و تحلیل فنی و اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال معروف نظیر بیت کوین، ‌لایت کوین، اتریوم، ریپل و دیگر ارزها می‌پردازد. شما می‌توانید مصاحبه گروهی جدید این کانال را که در آن اشخاص معروفی چون آدام بک، متخصص کریپتوی انگلیسی که به خاطر مکاتبه داشتن با ساتوشی ناکاموتو و ذکر شدن نامش در وایت پیپر بیت کوین معروف است را مشاهده کنید.

Kripto Sözlük

کریپتو سوزلوک یکی دیگر از یوتیوبرهای کشور ترکیه است که بخش‌های خبری کوتاه در مورد دنیای ارزهای دیجیتال را به اشتراک کاربران می‌گذارد. این کانال بعضی اوقات به تجزیه و تحلیل فنی در زمینه کریپتو نیز می‌پردازد.

منبع
coinmarketcapyoutube

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا