اخبار بلاکچین

گیم‌ استاپ تا ۴ ماه دیگر بازار NFT خود را عرضه می‌کند

گیم‌ استاپ، فروشگاه خرده‌ فروش بازی های رایانه‌ای اخیرا با همکاری Immutable X، بازار توکن NFT خود را راه‌اندازی خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، گیم استاپ در گزارش درآمد سه ماهه چهارم خود بیان کرده است که تا پایان ماه جولای در صدد عرضه بازار توکن های NFT است.

گیم استاپ در ماه فوریه اعلام کرده بود که با همکاری Immutable X در صدد عرضه برنامه‌های مرتبط با توکن های NFT است. گیم استاپ در گزارش مالی خود بیان کرده است که به دنبال این همکاری و دستیابی به نقطه عطف‌های مشخص، این فروشگاه می‌تواند تا ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه به صورت توکن IMX کسب کند.

گیم استاپ هم‌چنین خاطرنشان کرده است که در سه ماهه چهارم افراد زیادی با تجربه در حوزه‌های گیمینگ بلاک چین، بازرگانی الکترونیکی و فناوری استخدام کرده است و برای ورود به عرصه توکن های NFT آمادگی خود را نشان داده است.

به طور کل، گیم استاپ در گزارش مالی، کاهش ۱.۹۴ دلاری هر سهم خود را بیان کرده است. در مقابل، تحلیلگران افزایش ۰.۸۵ دلاری هر سهم را تخمین زده‌اند. در این گزارش مالی هم‌چنین درآمد ۲.۲۵ میلیارد دلاری در سه ماهه چهارم عنوان شده است. این مقدار در تخمین تحلیلگران، ۲.۱۶ میلیارد دلار برآورد شده است.

قیمت سهام گیم استاپ در روز پنج‌شنبه تقریبا ۱۰٪ کاهش یافت.

گیم استاپ در گزارش درآمد خود بیان کرد که پتانسیل بلندمدتی را در بازار توکن های NFT مشاهده می‌کند. یکی از مدیران اجرایی در گزارش این فروشگاه گفته است:

ما متوجه شده‌ایم که ارتباط ویژه ما با گیمرها، یک فرصت منحصربه‌فرد در عرصه وب۳ و رمز ارزها برای ما فراهم می‌سازد.

گیم استاپ در بیانیه ماه فوریه در خصوص همکاری با Immutable X گفته است که انتظار دارد بازار توکن های NFT این فروشگاه شامل میلیاردها دارایی کم هزینه است و در داخل بازی شامل املاک دیجیتال و اسکین‌های مختلف می‌شود که به آسانی قابل خرید و فروش هستند.

در اوایل ماه ژانویه و پس از آنکه وال استریت ژورنال برای اولین بار در خصوص برنامه‌های این فروشگاه در خصوص ایجاد بازار NFT و همکاری های مرتبط با رمزارز گزارش داد، سهام گیم استاپ با افزایش قیمت همراه شد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا