اخبار کوتاه

مسابقه ترید بیبی دوج کوین در صرافی Gate.io با ۲۳۰۰۰ دلار جایزه

صرافی گیت (Gate.io) مسابقه واریز و ترید توکن بیبی دوج کوین (BABYDOGE) را به مدت یک هفته برگزار کرده است. جزییات این مسابقه در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


 

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه واریز و ترید توکن بیبی دوج کوین را با ۲۳۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۵ مرداد ماه ادامه خواهد داشت. برای ثبت‌نام در این مسابقه تکمیل این فرم الزامی است. در طرح اول این مسابقه به ۶۰۰ کاربری که زودتر از سایرین حداقل معادل ۴۰۰ دلار توکن بیبی دوج کوین (BABYDOGCOIN) به این صرافی واریز کنند مجموعا ۳۰۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند. در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازار BABYDOGE/USDT رتبه‌بندی خواهند شد و به ۲۰۰ نفر برتر مجموعا ۲۰،۰۰۰ دلار به صورت این توکن جایزه اعطا می‌شود. کاربران برای شرکت در مسابقه ترید می‌بایست حداقل ۲۰۴ میلیارد از این توکن را در صرافی گیت خریداری کنند. همچنین به کاربرانی که در این مدت در صرافی گیت ثبت‌نام کنند و یک ترید موفق انجام دهند معادل ۵ دلار از توکن BABYDOGE به آنها تعلق خواهد گرفت. اولویت با کسانی است که زودتر ترید خود را انجام داده باشند.

صرافی گیت نسخه جدیدی از استخر نقدینگی BABYDOGE را راه‌اندازی کرده است.

  • جزییات: نسخه جدید استخر نقدینگی بیبی دوج کوین (BABYDOGE) در صرافی گیت راه‌اندازی شده است. ۵۰٪ از کارمزد معاملات بازار آن در استخر پاداش نقدینگی سپرده‌گذاری می‌شود. کارمزد سفارش‌گذار و سفارش‌پذیر (maker  و taker) به میزان ۰.۳٪ قرار گرفته است. نرخ سود استخر نقدینگی کنونی بیبی دوج کوین در صرافی گیت برابر با ۳۹۷٪ سود سالانه است.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن COFIX به مدت ۱۴ روز در سرویس HODL&EARN این صرافی تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه کسب نماینند.

صرافی بایننس

صرافی بایننس توکن‌های لوریج‌شده یونی‌سواپ و لایت‌کوین را به نسبت ۱۰۰،۰۰۰ به یک به توکن‌های جدید تبدیل می‌کند.

  • جزییات: صرافی بایننس در تاریخ ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) از ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران برنامه reverse token split توکن‌های لوریج‌شده یونی‌سواپ (UNIDOWN) و لایت‌کوین (LTCDOWN) را اجرا می‌کند. reverse token split به فرآیندی گفته می‌شود که در آن توکن‌های موجود به تعداد کمتری از آنها تبدیل خواهند شد. در این تغییرات، توکن‌های LTCDOWN, UNIDOWN به نسبت ۱۰۰،۰۰۰ به یک به توکن‌های جدید تبدیل می‌شوند. این تغییرات ۲۴ ساعت به طول خواهد انجامید. برای مثال اگر کاربری صد هزار واحد از هرکدام از این توکن‌ها در اختیار داشته باشد پس از این تغییرات تعداد توکن‌های او به یک واحد تغییر پیدا می‌کند. در این مدت معاملات این توکن‌ها، خرید و بازخرید آنها متوقف خواهد شد. تمام سفارش‌ها نیز لغو خواهند شد. صرافی بایننس به کاربران توصیه کرده است اقدامات لازم را انجام دهند. پس از پایان این تغییرات، یک بازه ۱۵ دقیقه‌ای برای ثبت سفارش در نظر گرفته شده است و پس از آن معاملات توکن‌های لوریج شده جدید آغاز خواهد شد.

به‌روزرسانی سرویس Binance Card صرافی بایننس

  • جزییات: صرافی بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سرویس Binance Card در تاریخ ۱۹ مرداد ماه از ساعت ۱۰ به وقت تهران به مدت ۴ ساعت جهت به‌روزرسانی غیر فعال خواهد شد.

صرافی کوینکس

صرافی کوینکس مسابقه ترید توکن‌های بازی (Gamefi) را با یک میلیون توکن CET به عنوان جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: صرافی کوینکس مسابقه ترید توکن‌های بازی (Gamefi) را به مدت ۱۰ روز برگزار می‌کند. این مسابقه از ۱۹ مرداد الی ۲۹ مرداد ادامه خواهد داشت. برای شرکت در این مسابقه به بخش Trade-driven Mining مراجعه کنید و در هرکدام از بازارهای ۱۲ توکن معرفی شده این مسابقه با جفت USDT آن ترید کنید. برای ورود به این لینک مراجعه نمایید. بازارهای این مسابقه به شرح زیر است:
  • MANA/USDT, SAND/USDT,  TLM/USDT, ALICE/USDT, AXS/USDT,  SLP/USDT, YGG/USDT, GALA/USDT, ILV/USDT,  TOWER/USDT, SKILL/USDT, DPET/USDT
  • در هر روز ۱۰۰،۰۰۰ توکن CET بین برندگان آن روز توزیع خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه به حساب کاربری احراز هویت شده نیاز است. جوایز این مسابقه به نسبت حجم معاملات کاربر به تمام کاربران شرکت‌کننده واجد شرایط توزیع خواهد شد. حساب‌های Market Making در این مسابقه شرکت داده نمی‌شوند. حساب‌های Sub-account نمی‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی کوکوین

مسابقه ترید توکن ENQ با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه در صرافی کوکوین برگزار می‌شود.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۵ مرداد ادامه خواهد داشت. در طرح اول این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای ENQ/USDT و ENQ/BTC رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب هرکدام معادل ۱۳۰۰، ۱۱۰۰ و ۱۰۰۰ دلار توکن ENQ جایزه دریافت می‌کنند. نفرات چهارم الی دهم هرکدام معادل ۸۰۰ دلار، نفرات ۱۱ الی ۲۰ هرکدام معادل ۷۰۰ دلار و در نهایت نفرات ۲۱ الی ۳۰ هرکدام معادل ۶۰۰ دلار توکن ENQ جایزه دریافت می‌کنند. در طرح دوم این برنامه کاربرانی که مراحل احراز هویت KYC1 را تکمیل کرده باشند و بازارهای معرفی شده فوق را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند و حداقل حجم معاملات آنها ۲۰۰۰ توکن ENQ باشد مشمول دریافت پاداشی برابر از استخر جایزه به ارزش ۸۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود.

همچنین صرافی پنکیک سواپ پروتکل Moonpot را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن POTS دریافت نمایند. همچنین فارم POTS-BNB در این صرافی غیر متمرکز راه‌اندازی شده است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار معاملات آتیسایر توضیحات
بایننسAKRO, AXS, BTS, CAKE, CTK, DODO, FLM, KAVA, KSM, MANA, MDX, NBS, STORJ و ZRX به سرویس‌های Conver & OTC اضافه شدند.
کوکوینHAKAHAKA/USDTواریز و برداشت NEO به حالت تعلیق درآمده است.
Crypto.comEFIFLOWUSD,ATOMUSD,BCHUSDتوکن BOSON به پلتفرم استخراج نقدینگی Supercharger اضافه شد.
کوینکسCFG
DPET
CFG/USDT
DPET/USDT
گیتGAMEGAME/USDT

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا