اخبار خارجی

گوگل کلود در رشد استارت‌آپ‌های وب۳ با BNB Chain همکاری می‌کند

گوگل کلود (Google Cloud) و BNB Chain با همکاری یکدیگر در صدد تسریع رشد استارت‌آپ‌های وب۳ هستند. این غول رایانش ابری در حال ارائه «دسترسی سریع» به سرویس‌های خود برای توسعه‌دهندگان بی‌ان‌بی چین است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، توسعه‌دهندگان بی‌ان‌بی چین اکنون می‌توانند از زیرساخت گوگل کلود به منظور کمک به رشد و ارتقای برنامه‌های خود بهره ببرند و به انواع مختلف پشتیبانی‌های فنی دسترسی داشته باشند.

بر اساس بیانیه بایننس، BNB Chain اکنون «دسترسی سریع» به سرویس‌های گوگل را برای استارت‌آپ‌ها امکان‌پذیر می‌سازد. BNB Chain ترکیبی از BN‌B Beacon Chain و BNB Smart Chain است و در حال حاضر بیش از ۱۳۰۰ برنامه غیرمتمرکز بر بستر آن فعالیت می‌کنند.

طرح مذکور به اعضای خود اعتبار دو ساله گوگل کلود را ارائه می‌دهد که برای تمام سرویس‌های گوگل کلود قابل استفاده است.

استارت‌آپ‌های واجد شرایط هم‌چنین می‌توانند برای دریافت راهنمایی در خصوص مدیریت اطلاعات، تحلیل داده‌ها، هوش مصنوعی و سایر موضوعات با متخصصان فنی ارتباط برقرار کنند.

به علاوه، پروژه‌هایی که بر بستر BNB Chain قرار دارند می‌توانند از گوگل کلود به منظور دسترسی به تحلیل اطلاعات درون زنجیره‌ای و رمزگذاری اطلاعات استفاده کنند.

گوئندولین رجینا (Gwendolyn Regina) رییس بخش سرمایه‌گذاری BNB Chain گفته است:

به دنبال همکاری با گوگل کلود می‌توانیم به توسعه‌دهندگان کمک کنیم تا به زیرساخت ابری آزاد، ایمن و پاک مورد نیاز برای تقویت و ارتقای کسب‌وکارهای آنها دسترسی داشته باشند.

جیمز ترومنز (James Tromans) رییس بخش وب۳ گوگل کلود گفته است که این همکاری به منظور حمایت و برطرف کردن نیاز مشتریان در خصوص توسعه، انجام تراکنش‌ها، ذخیره‌سازی ارزش و ارائه محصولات جدید در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاکچین صورت گرفته است.

در ماه ژانویه، گوگل کلود تیم مخصوص دارایی‌های دیجیتال خود را عرضه کرد تا به ایجاد و توسعه محصولات مرتبط با بلاکچین کمک کند. در ماه می، گوگل کلود تیم جدید خود را معرفی کرد که مختص به ارائه زیرساخت وب۳ است.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا