ایردراپاخبار آلتکوین

معرفی سطح جدیدی در همستر کامبت پس از تجمید پاول دوروف!

بنیان‌گذار تلگرام، پاول دوروف، بازی محبوب همستر کامبت را سریع‌ترین سرویس دیجیتال در حال رشد در جهان معرفی کرد؛‌ همستر هم در واکنش به این تعریف و تمجید، سطح جدیدی را به بازی اضافه کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

دوروف در کانال تلگرامی خود گفت که عصر جدیدی در حال آغاز است و ما شاهد شکل‌گیری لحظه‌به‌لحظه آن هستیم. او بازی همستر کامبت را پیشرو موج جدیدی از مینی‌اپلیکیشن‌ها می‌داند که فناوری بلاکچین را به زبانی ساده و قابل فهم برای عموم مردم جهان معرفی می‌کنند.

این مینی‌اپلیکیشن‌ها هر کدام می‌توانند تمام بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام را با خود همراه کنند، بدون اینکه نیازی باشد تا از پیام‌رسان خارج شوند. بسیاری از آنها، از جمله همستر کامبت و الهام‌بخش آن نات کوین، با شبکه تون تلگرام (TON) ادغام شده‌اند تا با وعده پاداش‌های ارز دیجیتال به شکل توزیع رایگان توکن، بازیکنان را جذب کنند.

همستر کامبت در چند هفته‌ گذشته ادعا می‌کرد که پایگاه کاربری عظیم و به سرعت در حال گسترشی دارد و حالا هم پاول دوروف برای اولین بار این ادعاها را تأیید کرد؛ او گفت که این مینی‌اپلیکیشن در مدت زمان تنها سه ماه به تعداد خیره‌کننده ۲۳۹ میلیون ثبت‌نام رسیده و به طور متوسط روزانه بین ۴ تا ۵ میلیون بازیکن جدید جذب می‌کند؛ به تخمین او، هم‌اکنون همستر کامبت سریع‌ترین سرویس دیجیتال در حال رشد روی زمین است.

افراد زیادی منتظر راه‌اندازی توکن بازی همستر کامبت هستند و گزارش‌ها هم از قریب‌‌الوقوع بودن این اتفاق خبر می‌دهند؛ این بازی در میان انبوهی از بازی‌های رمزارزی در حال ظهور تلگرامی، بزرگترین بازی است و بازی‌های برجسته دیگری با عنوان جایگزین‌های نات کوین، مانند یس‌کوین، تپ‌سواپ، بلوم و پیکسل‌تپ نیز وجود دارند. ️

سطح جدید در بازی همستر کامبت
سطح جدید در بازی همستر کامبت

پس از تعریف و تمجید بنیان‌گذار تلگرام از همستر کامبت، توسعه‌دهندگان این بازی در کانال تلگرامی خود اعلام کردند که به افتخار دوروف سطح جدیدی را در بازی به راه می‌اندازند. راه‌اندازی این سطح، که The Creator نام دارد، نوعی ادای احترام به نقش دوروف در ترویج وب ۳ و به خصوص بازی‌های بلاک‌چینی تلقی می‌شود. بازیکنان همستر کامبت برای ورود به سطح چالش‌برانگیز جدید، باید ۱۸ میلیارد توکن درون‌بازی داشته باشند!

ناگفته نماند که حمایت از سوی دوروف، بدون شک به محبوبیت و اعتبار بازی همستر کامبت در بین کاربران تلگرام خواهد افزود. به نظر شما، سطح جدید بازی تا چه‌اندازه می‌تواند به جذب کاربر بیشتر کمک کند؟

منبع
دی‌کریپت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا