اخبار خارجی

هارمونی رکورد زد؛ دلایل افزایش قیمت ONE چیست؟

توکن ONE پس از همکاری‌های مختلف و عرضه صندوق ۳۰۰ میلیون دلاری توسعه اکوسیستم، به رکورد قیمت جدیدی دست یافته است. رمز ارز هارمونی توانست دقایقی قبل بالاترین قیمت خود را در ۰.۳۶ دلار ثبت کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، صندوق توسعه اکوسیستم به یکی از روندها و اقدامات جدید در عرصه رمزارز تبدیل شده است و پروتکل‌هایی با خزانه بزرگ و دارایی زیاد متوجه شده‌اند که طرح‌های پاداش و مشوق، یکی از بهترین روش‌های جذب کاربران جدید و خودنمایی پروتکل‌ها است.

یکی از پروتکل‌هایی که اخیرا پس از عرضه صندوق توسعه اکوسیستم به روند صعودی قیمت دست یافته است، پروتکل هارمونی (ONE) است. هارمونی پروتکل بلاکچین متمرکز بر بهبود و ارتقای مقیاس‌پذیری بین شبکه‌ها است. این پروژه از قراردادهای بین شاردی (cross-sharded contracts) و زیرساخت بین زنجیره‌ای بین بلاکچین‌های مختلف نظیر بیت کوین، اتریوم، پولکادات و بایننس اسمارت چین استفاده می‌کند.

اطلاعات کوین تلگراف مارکتز پرو و تریدینگ ویو نشان می‌دهد که از زمان رسیدن توکن ONE به کف قیمت ۰.۰۹۵ دلار در تاریخ ۳۰ آگوست تاکنون، این توکن رشد ۲۶۳٪ داشته است و در تاریخ ۲۵ اکتبر به قیمت ۰.۳۴۵ دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات روزانه آن نیز به بیش از ۸۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

قیمت توکن ONE
قیمت توکن ONE

سه عامل افزایش قیمت توکن ONE عبارتند از عرضه صندوق ۳۷۰ میلیون دلاری توسعه اکوسیستم، برگزاری موفقیت‌آمیز کنفرانس Harmony One World در شهر لیسبون پرتغال و عرضه پروتکل‌های معروف بر بستر شبکه هارمونی.

جذب پروژه‌های جدید با عرضه صندوق توسعه هارمونی

هارمونی در تاریخ ۹ سپتامبر صندوق ۳۰۰ میلیون دلاری توسعه اکوسیستم خود را معرفی کرد و به نظر می‌رسد این موضوع، عامل مهمی در روند صعودی قیمت توکن ONE طی دو ماه گذشته بوده است.

هدف این طرح «تامین بودجه ۱۰,۰۰۰ موسس، خالق و افراد خلاق دیگر در حوزه رمز ارزها» به منظور تقویت و گسترش اکوسیستم هارمونی عنوان شده است.

اخیرا این پروژه برنامه زمانی برای سال آتی منتشر کرده است و طی آن، برنامه ۱۸۰ میلیون دلاری هارمونی از سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ الی سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ بیان شده است. هدف این برنامه، کمک به تامین بودجه ۱۰۰ سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO)، ۱۰۰۰ برنامه همراه با جایزه، ۱۰ همکاری، ۱۰۰ برنامه کمک مالی، ۵۰۰ عرضه جدید، ۵۰ سرمایه‌گذاری جدید و برگزاری ۱۰ کنفرانس هکاتون عنوان شده است.

شواهد نشان می‌دهد که این صندوق در تحقق اهداف خود مصمم است و اخیرا طی کنفرانس ONE World در لیسبون، به ۱۰ طرح موفق جایزه داده است.

توییت هارمونی

جذب کاربران جدید طی کنفرانس ONE World

دلیل دیگر رشد اخیر ONE برگزاری کنفرانس ONE World در شهر لیسبون پرتغال بوده است. این کنفرانس به آموزش عموم مردم و شناخت آنها از قابلیت‌های شبکه هارمونی و جذب توسعه‌دهندگان جدید برای ایجاد پروژه‌های خود در این اکوسیستم کمک کرده است.

این کنفرانس در تاریخ ۱۸ اکتبر برگزار شد و با آغاز روند صعودی قیمت ONE از ۰.۲۲ دلار به رکورد قیمت جدید مصادف شد.

کنفرانس ONE World مصادف با کنفرانس LISCON 2021 برگزار شد. این همایش، کنفرانس معطوف بر اتریوم بود که همانند ONE World در شهر لیسبون برگزار شد و به معرفی و نمایش پروتکل‌هایی پرداخته شد که قابلیت تعامل‌پذیری با اتریوم و سایر بلاکچین‌ها را دارند.

همکاری‌های اخیر شبکه هارمونی موجب پیشرفت ONE شد

دلیل سوم روند صعودی قیمت توکن ONE، مجموعه‌ای از همکاری‌ها و شراکت‌ها نظیر همکاری با پلتفرم‌های دیفای آوه و کِرو است.

افزودن دو پلتفرم دیفای که بیشترین کاربرد و استفاده را در اکوسیستم رمزارزها دارند به گسترش و افزایش تعداد کاربران بلاکچین هارمونی کمک کرده است.

از همکاری‌های دیگر هارمونی می‌توان به عرضه پروتکل وام‌دهی WePiggy و فهرست شدن جفت ارز  ONE/USDC در Crypto.com اشاره کرد.

پلتفرم VORTECS روند صعودی توکن ONE در تاریخ ۲۹ سپتامبر و قبل از افزایش قیمت اخیر را شناسایی کرده بود.

امتیاز VORTECS که در انحصار کوین تلگراف است یک مقایسه الگوریتمی شرایط گذشته و کنونی بازار است. این اطلاعات از ترکیب اطلاعاتی نظیر احساسات بازار، حجم معاملات، نوسان قیمت اخیر و فعالیت توییتر به دست می‌آید.

مقایسه امتیاز VORTECS و قیمت توکن ONE
مقایسه امتیاز VORTECS و قیمت توکن ONE

همانطور که در نمودار فوق مشخص است، امتیاز VORTECS برای توکن ONE به محدوده سبز رنگ وارد شده و در تاریخ ۲۹ سپتامبر و تقریبا ۱۲ ساعت قبل از افزایش قیمت ۱۴۷ درصدی، به ۷۵ رسیده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا