رمزارز در ایران

رئیس‌ کل بیمه مرکزی، ارز دیجیتال را فرصتی طلایی برای ایران دانست!

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد که ورود فن‌آوری‌های نوین در صنعت بیمه نیازی جدی است و هرگونه مقاومت در این خصوص به زیان این صنعت تمام خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی و به نقل از میهن بلاکچین، دکتر غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی در دیدار با معاونان و مدیران کل بیمه مرکزی اعلام کرد:

تجمیع اطلاعات و تکمیل زیرساخت‌های شبکه‌ای در صنعت بیمه و دسترسی شرکت‌های بیمه به تحلیل اطلاعات، شرایط برد_برد را برای بیمه گران و بیمه‌گذاران ایجاد خواهد کرد.

وی همچنین درمورد بهره گیری از فناوری های نوین و ارزهای دیجیتال تصریح کرد:

بهره‌گیری از ارز دیجیتال کشور ما را یک گام دیگر به بهره‌وری مناسب نزدیک می‌کند و باید از این فرصت طلایی برای توسعه اقتصادی استفاده کنیم.

رئیس شورای عالی بیمه با تشریح آخرین وضعیت صنعت بیمه به لزوم تقویت بخش نظارتی اشاره کرد و گفت:

نظارت باید توأم با احترام و اعتماد باشد و همکاران من در امور نظارتی باید حرمت فعالان صنعت بیمه را در نظر داشته باشند.

وی در پایان‌ سخنانش بر ضرورت پاسخگویی به نیازهای بیمه‌گذاران تأکید کرد و از مدیران نهاد ناظر درخواست کرد که با انرژی مضاعف و تلاش بیشتر مشکلات صنعت بیمه را برطرف کنند.

 

منبع
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا