اخبار بیت کوین

با حضور سرمایه گذاران سازمانی قیمت بیت کوین در نیمه اول ۲۰۱۹ افزایش می یابد!

مایک نووگرتز سرمایه گذار و فرد خوش بین به ارز دیجیتال پیش بینی خود از قیمت بیت کوین را اصلاح کرد و در مصاحبه با بلومبرگ بیان کرد که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ از ۱۰ هزار دلار عبور نمی‌کند.

وی که موسس شرکت سرمایه گذاری گلکسی می‌باشد و درباره نظرات خوش بینانه اش در خصوص آینده بیت کوین شناخته می‌شود، پایین ترین سطح بازار در اواسط ماه سپتامبر را پیش بینی کرده بود.

اکنون وی معتقد است برای افزایش قیمت ها به زمان بیشتری نیاز است و موج ورود سرمایه گذاران سازمانی به دنیای ارز دیجیتال که مدت ها منتظر آن هستیم، سال آینده رخ خواهد داد. وی گفت به نظرم با ورود سازمان ها در سه ماهه اول یا دوم سال ۲۰۱۹ به افزایش قیمت خواهیم رسید.

نووگرتز این صحبت را همان روزی بیان کرد که شرکت سرمایه گذاری فیدلیتی (Fidelity) عرضه یک راهکار را برای سرمایه گذارهای سازمانی اعلام کرد که به دنبال امنیت موجود در تعامل با دارایی های کریپتو می‌باشند.

در حالی که این راهکار، مزیتی برای بیت کوین بود، نووگرتز بیان کرد راهکار مورد نظر قبل از آنکه توجه عموم را به خود جلب کند باید آزمایش شود. وی افزود:

ابتدا باید مقداری سرمایه گذاری کنید و کمی صبر کنید. حدس من این است که در سه ماهه اول یا دوم سال ۲۰۱۹ شاهد جریان های سرمایه گذاری سازمانی به سمت دارایی های کریپتو خواهید بود.

تام لی نیز که یکی دیگر از نظردهندگان مالی می‌باشد بر پیش بینی قبلی خود پافشاری می‌کند و افزایش قیمت ۲۵ هزار دلاری را تا شروع سال جدید برای بیت کوین در نظر دارد. در ماه سپتامبر لی افزایش اتریوم به ۱۹۰۰ دلار را پیش بینی کرد. این پیش بینی ۴۰ درصد بیشتر از بالاترین قیمت اتر می‌باشد.

به نظر شما قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
cointelegraph

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا