کیف پول

بهترین کیف پول همستر کامبت؛ آموزش اتصال برای برداشت پرافیت‌ها

همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی ارز دیجیتال بر بستر تلگرام است که در آن می‌توان با مدیریت یک صرافی مجازی ارز دیجیتال، سکه‌های HMSTR را استخراج کرد. این بازی در پی موفقیت نات‌کوین (Notcoin) که بیش از ۶۰ میلیون بازیکن در اوایل ژوئن ۲۰۲۴ داشت، محبوبیت پیدا کرد. اکنون تیم این بازی جزییات جدیدی را در مورد ایردراپ همستر افشا کرده است و از طرفی قابلیت اتصال به کیف پول تون نیز فراهم شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در همستر کامبت، بازیکن در نقش مدیر عامل همستر صرافی ارز دیجیتال بازی می‌کند و هدف آن نیز رساندن استارت‌آپ خود به یک صرافی موفق است. با سرمایه‌گذاری در بازاریابی، مجوزها، استعدادها، محصولات جدید و موارد دیگر در این بازی می‌توان به این مهم دست یافت. در این مطلب از میهن بلاکچین، آموزشی را برای اتصال همستر کامبت به کیف پول تون کیپر آماده کرده‌ایم که در ادامه به آن می‌پردازیم.

تاریخ لیست شدن همستر کامبت

در اوایل این هفته، پخش زنده‌ای با حضور نمایندگانی از TON و همستر کامبت در پلتفرم X (توییتر سابق) برگزار شد. یکی از اعضای تیم که با نام همستر گرل (Hamster Girl) شناخته می‌شود، اشاره کرد که تاریخ لیست شدن توکن در حال حاضر برای ماه جولای (تیر ماه) برنامه‌ریزی شده است. با این حال، تاریخ مذکور ممکن است تغییر کند.

همستر گرل توضیح داد:

این [فهرست شدن توکن] دیر یا زود اتفاق میافتد، زیرا فاکتورهای مختلفی از جمله انطباق [و] مذاکرات وجود دارند.

پیش از این اعلام شده بود که سازندگان این بازی کلیکی قصد دارند تا توکن خود را بر بستر شبکه TON روانه بازار کنند.

آینده بازی و جزییات ایردراپ همستر

همستر گرل در جریان پخش زنده تاکید کرد که تیم همستر کامبت قصد پایان بازی را ندارد. طبق نقشه راه، توسعه‌دهندگان قصد دارند به روز رسانی‌های بیشتری را ارائه کنند:

بدیهی است که بازی هرگز به پایان نخواهد رسید. ما آن را پس از فهرست شدن تعطیل نمی‌کنیم. ادامه خواهد داشت و مکانیک‌های بیشتر، نقشه‌های بیشتر و انگیزه‌های بیشتر برای دعوت دوستان و بازی کردن ارائه خواهد شد.

همچنین، توسعه‌دهندگان به یکی از متداول‌ترین سوالات پاسخ دادند. به گفته آنها، ایردراپ آتی همستر به درآمد ساعتی و سایر پارامترهای فعالیت بستگی دارد، نه به موجودی سکه. تیم این بازی قول داده است که جزییات بیشتری را بعدا فاش کند.

راه‌های کسب درآمد بیشتر؛ پیدا کردن کارت‌ها و کد مورس همستر

اکنون که به رویداد ایردراپ همستر کامبت نزدیک شده‌ایم، بدست آوردن سکه بیشتر برای افزایش Profit Per Hour بسیار مهم است. اما برای بدست آوردن سکه بیشتر چه کاری می‌توانیم بکنیم؟

برای اینکه بتوانید سکه بیشتری در هر ساعت به دست آورید، دعوت از دوستان بسیار مهم است. چرا که با ارتقای آنان، به شما نیز پاداش داده می‌شود. گذشته از این، با انجام ماموریت‌ها نیز می‌توانید مقداری سکه بدست آورید. نکته مهم دیگر این است که به صورت پیوسته، با پیدا کردن Combo Cardها، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه دریافت می‌کنید.

نحوه پیدا کردن کارت‌های همستر

برای پیدا کردن کارت‌ها باید در چهار بخش Markets، PR&Team، Legal و Specials بگردید و کارت‌های هر روز را پیدا کنید. برای یافتن محل این کارت‌ها می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی نیز کمک بگیرید. برای مثال، کارت‌های امروز ۱۹ خرداد در تصویر زیر مشخص شده‌اند.

کمبوکارت‌های امروز
کمبوکارت‌های امروز ۱۹ خرداد

برای دریافت هر کدام از این کارت‌ها باید به دنبال کارت مربوطه در بخش‌های مذکور بگردید. در صورتی که کارت مورد نظر را هنوز فعال نکردید، باید کارت‌هایی که برای فعال کردن آن نیاز است را نیز فعال کنید. به عنوان مثال برای فعال سازی P2P trading باید ابتدا کارت KYC را تا سطح ۷ ارتقا دهید تا بتوانید کارت امروز را فعال کنید. برای کارت‌های دیگر نیز به همین ترتیب خواهد بود. هر کارتی که برایتان قفل بود ابتدا توجه کنید که زیر آن کارت چه شرایطی نوشته شده است. مراحل ارتقا را انجام دهید تا بتوانید کارت خود را فعال کنید.

در صورتی که سه کارت روزانه را فعال کردید، از طرف همستر کامبت ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه جایزه خواهید گرفت. از آنجایی که Peofit per Hour، معیار مهمی برای دریافت ایردراپ است، لذا سعی کنید همه کارت‌ها را فعال داشته باشید و آنها را به طور منظم ارتقا دهید. با فعال‌سازی و ارتقای هر کارت، مقداری به Profit per Hour شما افزوده خواهد شد.

نحوه پیدا کردن کد مورس همستر

همستر کامبت یک قابلیت مخفی نیز به ربات بازی خود اضافه کرده است که با کد مورس در ارتباط است. با پیدا کردن کلمه مخفی روز نیز ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به صورت روزانه می‌توانید دریافت کنید. اما این قابلیت چطور فعال می‌شود؟

قابلیت مخفی و مورس کد همستر کامبت
قابلیت مخفی و مورس کد همستر کامبت

برای فعال کردن قابلیت مخفی همستر کامبت، در ابتدا روی «Earn per tap» سه بار ضربه بزنید تا صفحه زیر به نمایش درآید. صفحه نمایش رفرش می‌شود و همان همستر ظاهر می‌شود، اما پس زمینه آن قرمز خواهد شد. سپس با پیدا کردن کد مورس مورد نظر می‌توانید جایزه خود را دریافت کنید. مورس کدها از دو جز ضربه کوتاه و ضربه بلند که به آنها خط و نقطه می‌گویند، تشکیل شده‌اند. یک ضربه کوتاه یک نقطه و یک ضربه طولانی یک خط تیره می‌دهد. به این ترتیب، کد روزانه به روز می‌شود. این کار را باید با ضربه‌های کوتاه و بلند روی صفحه امتحان کنید تا کد آن روز را بیابید. برای مثال، کد امروز TON است که به صورت زیر خواهد بود:

T: ـــ
O: ـــ ـــ ـــ
N: ـــ •

برای وارد کردن این کد و دریافت یک میلیون سکه باید ابتدا یک ضربه بلند بزنید؛ به این صورت که اندکی انگشت خود را روی صفحه نگهدارید. به این ترتیب، حرف T نمایش داده می‌شود. سپس سه بار این کار را انجام دهید تا حرف O نمایش داده شود. در آخر یک ضربه بلند و بلافاصله یک ضربه کوتاه بزنید تا حرف N نمایش داده شود. در این مرحله می‌توانید جایزه خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید کد مورس برای هر روز متفاوت است که باید آن را پیدا کنید. برای یافتن کدهای مورس روزانه می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی نیز کمک بگیرید.

بهترین کیف پول برای همستر

طبق آخرین داده‌ها، میانگین روزانه تعداد بازیکنان فعال در همستر کامبت ۴۵-۴۰ میلیون نفر است. ما در این آموزش از TON Keeper استفاده کردیم. اما کاربران می‌توانند از کیف پول داخلی تلگرام یا هر کیف پول غیرحضانتی دیگر، از جمله مای تون ولت (My Ton Wallet)، تون هاب (TonHub) یا دی‌ولت (DeWallet) استفاده کنند. پیشنهاد ما استفاده از کیف پول تون‌کیپر است که ویژگی‌های بسیاری را نیز ارائه می‌دهد.

توجه داشته باشید که امکان استفاده از کیف پول داخلی تلگرام به دلیل قانون‌گذاری‌ها و نیاز به احراز هویت برای کاربران ایرانی فراهم نیست، باید از یک کیف پول غیرحضانتی استفاده شود.

آموزش اتصال همستر کامبت به کیف پول تون کیپر

در آپدیت جدید این بازی، بخش اتصال به کیف پول تون اضافه شده است. کاربران در این بخش می‌توانند حساب کاربری همستر کامبت خود را به کیف پول تون متصل کنند تا در رویداد ایردراپ، توکن‌های استخراج شده را مطالبه (Claim) کنند. توجه شود که هنوز این قابلیت برای همه کاربران اضافه نشده است و به تدریج این اتفاق خواهد افتاد.

با ورود به بازی و کلیک روی بخش «Airdrop»، با صفحه زیر روبرو خواهید شد. در این صفحه روی «Connect your Ton Wallet» ضربه بزنید تا فرایند اتصال به کیف پول را شروع کنید.

توجه داشته باشید این گزینه ممکن است هنوز برای برخی افراد فعال نباشد و در کنار آن «Coming soon» نوشته شده باشد. احتمالا گزینه اتصال به تدریج برای همه افراد فعال خواهد شد.

مرحله اول
مرحله اول

سپس با صفحه زیر مواجه خواهید شد. در این مرحله نیز باید روی «Connect your TON wallet» کلیک کنید.

مرحله دوم
مرحله دوم

با کلیک روی گزینه مورد نظر، صفحه زیر برای شما به نمایش در می‌آید. در این مرحله کیف پول نصب شده در گوشی هوشمند خود را انتخاب می‌کنید.

مرحله سوم
مرحله سوم

در این بخش کیف پول‌های مختلفی مانند تون کیپر (Tonkeeper)، مان تون والت (MyTonWallet)، تون هاب (Tonhub) و دی والت (DeWallet) را مشاهده خواهید کرد، البته کیف پول تلگرام هم در این قسمت وجود دارد، اما توصیه می‌‌کنیم که به هیچ‌وجه آن را انتخاب نکنید، چرا که به دلیل تحریم‌های کیف پول تلگرام با مشکل روبه‌رو خواهید شد. سپس وارد کیف پول خود می‌شوید. زمانی که وارد کیف پول شدید، باید اتصال را تایید کرده و در نهایت دوباره به بازی وارد خواهید شد.

مرحله چهارم
مرحله چهارم

پس از اتصال با پیام زیر مواجه خواهید شد. با مشاهده این پیام، می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که حساب بازی شما به کیف پول شما متصل شده است.

مرحله پنجم
مرحله پنجم

تبریک! حساب بازی همستر کامبت شما به این راحتی به کیف پول TON Keeper متصل شد. اکنون باید تا زمانی که این توکن لیست شده و ایردراپ عرضه می‌شود صبر کنید.

سوالات متداول (FAQ)

آیا همستر کامبت نقد می‌شود؟

جواب این سوال به تیم همستر کامبت بازمی‌گردد که آیا به وعده‌های خود عمل خواهند کرد یا نه. اما با توجه به پایگاه کاربری گسترده آن، به احتمال زیاد این توکن لیست شده و کاربران ایردراپ خود را دریافت خواهند کرد.

تاریخ عرضه همستر کامبت چه زمانی است؟

با توجه به صحبت‌های تیم همستر، به احتمال زیاد در ماه میلادی آینده رویداد عرضه ایردراپ و لیست شدن آن در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز شروع شود.

آیا همستر کامبت ارزش بازی دارد؟

قطعا، اگر هدفتان صرفا بازی کردن باشد. اما اگر صرفا با هدف کسب درآمد بازی می‌کنید، باید توجه داشته باشید که ممکن است با توجه به زمانی که می‌گذارید، درآمد کافی نداشته باشید.

آیا سکه‌های داخل بازی مهم هستند؟

بله، مهم هستند؛ اما مهم‌تر از آنها Profit per Hour است که بر اساس آن ایردراپ خواهد شد.

چطور سکه‌های بیشتری بدست آوریم؟

با دعوت از دوستان و انجام ماموریت‌های روزانه می‌توانید سکه‌های بیشتری بدست آورید. همچنین می‌توانید با پیدا کردن Combo Cardها نیز روزانه ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه و با پیدا کردن کد مخفی مورس، روزانه ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه بدست آورید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا