اخبار کوتاه

غول بانکی HSBC با خرید زمین مجازی در سندباکس پا به دنیای متاورس گذاشت

موسسه ارائه دهنده خدمات مالی و بانکی HSBC نیز با خرید قطعه زمین مجازی در پلتفرم سندباکس به دنیای متاورس پیوست.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از Theblockcrypto، صفحه مدیوم سندباکس امروز پستی را منتشر کرد که از پیوستن موسسه HSBC به این پلتفرم خبر می‌داد. این موسسه بانکی انگلیسی با خرید قطعه زمین مجازی در Sandbox قصد دارد تا محیطی برای ورزش، بازی‌، تفریح و البته ارائه خدمات مشاوره‌ای مالی برای کاربران خود، ایجاد کند. مطابق تصویری که از این قطعه زمین منتشر شده است، در حال حاضر و در فاز نخست HSBC یک استادیوم راگبی برای کاربران خود ساخته است.

سورش بلاجی (Suresh Balaji) مدیر تبلیغات HSBC در مورد این اتفاق اذعان داشت:

در HSBC ما از طریق تکنولوژی‌های نوظهور به دنبال یافتن موقعیت‌های جذاب برای خلق تجربه‌های جدید و فرصت‌های گوناگون به مشتریان فعلی و آینده خود هستیم.

پلتفرم سندباکس از محصولات شرکت بازی‌سازی هنگ کنگی Animoca Brands است. این پلتفرم در نوامبر (آبان) گذشته موفق به جذب سرمایه ۹۳ میلیون دلار از شرکت‌های مهمی نظیر SoftBank شده بود. سباستین بورگت (Sebastien Borget)، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سندباکس اذعان کرد که علاقه شرکت‌هایی مانند HSBC به متاورس، نشانه آغاز پذیرش گسترده تر وب ۳ و متاورس توسط موسسات است.

مطابق گزارش‌های پیشین میهن بلاکچین، برندهای مطرحی همچون گوچی، کمپانی موسیقی وارنر و یوبی‌سافت نیز قبل‌تر به دنیای متاورس سندباکس وارد شده بودند.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا