اخبار عمومی

بازار ICO ها در سال ۲۰۱۹ داغ تر شده است!

طبق اطلاعاتی که وبسایت CoinShedule در تاریخ ۱۳ فوریه بیان کرده است، اگرچه بازار فعلی عرضه اولیه پول یا ICO ها نسبت به سال ۲۰۱۸ کوچکتر است اما با این حال بزرگتر از اوایل سال ۲۰۱۷ می‌باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ICO

اطلاعات این سایت بیان می‌کند که ماه گذشته، ۲۹۱.۶ میلیون دلار از طریق ICO ها جذب شده است که نسبت به جذب سرمایه ماه مارس سال گذشته با رقم ۵.۸ میلیارد دلاری، کاهش ۱۹ برابری را نشان می‌دهد. با این حال، این رقم حدود ۷۲ درصد بیشتر از جذب سرمایه ماه آوریل سال ۲۰۱۷ با رقم ۸۱.۸ میلیون دلار است. علاوه بر این، طبق اطلاعات گزارش شده توسط این وبسایت، در حال حاضر حداقل ۶۳ عرضه اولیه پول فعال اند و ۱۸ عرضه اولیه پول دیگر طی روزهای آتی فعال می‌شوند.

گزارش اخیر بلومبرگ نیز خاطر نشان‌ کرد که اگرچه بسیاری از ICO ها در گذشته در ایالات متحده عرضه می‌شدند، اما اکنون تعداد روزافزونی از آنها در کشورهای دیگر نظیر سوییس صورت می‌گیرند. طبق این مقاله، در ایالات متحده و‌ در سه ماهه اول ۲۰۱۸، میزان ۲۲ فروش توکن انجام‌ گرفت که حدود یک پنجم‌ از ۱۱۳ فروش توکن در سراسر جهان در این بازه زمانی بوده است.

طبق گزارش اخیر سایت ICObench، تعداد ICO ها در سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ نسبت به سه ماهه سوم حدود ۲۵ درصد کاهش داشتند اما مجموع تعداد ICO های کامل شده افزایش یافتند. سوییس پس از سنگاپور رتبه دوم در زمینه جذب سرمایه را دارد.

تا اواسط ماه ژانویه ۲۰۱۹، جذب سرمایه از طریق ICO ها حدود ۳۳ درصد مجموع سرمایه جذب شده در ماه دسامبر سال گذشته بود و میزان جذب سرمایه در این بازه زمانی ۱۶۰ میلیون دلار بود.

به نظر می رسد با توجه به اینکه صنعت ارزهای دیجیتال طی دوره ای با اتفاقات ناخوشایند و کلاهبرداری ها در ICO ها مواجه شد اما همچنان اعتماد به آنها بازگشته و افراد زیادی در اینگونه جذب سرمایه ها شرکت می کنند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا