اخبار خارجی

کیف پول imToken از فورک‌های اثبات کار اتریوم پشتیبانی نمی‌کند

کیف پول imToken، به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین والت‌های اتریوم، در پست وبلاگ خود اعلام کرد تنها از اتریوم اثبات سهام پشتیبانی می‌کند و پس از به‌روزرسانی مرج اتریوم، از «فورک اثبات کار ماینرها» به هیچ صورت حمایت نخواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین، کیف پول imToken در پست وبلاگ خود موضع خود در مورد الگوریتم اجماع در شبکه اتریوم را روشن کرد و به کاربران خود در مورد نحوه ارتباط این والت با اکوسیستم اتریوم در آینده توضیحاتی ارائه کرد.

والت imToken تاکید کرد حین به روزرسانی مرج کاربران نیازی به انجام کار خاصی ندارند. اما برای اطمینان از امنیت دارایی‌های کاربران، عملکردهای انتقال و استیکینگ اتریوم در طول مرج به طور موقت متوقف می‌شود و پس از مهاجرت موفقیت‌آمیز اتریوم به اثبات سهام، این عملکردها مجددا فعال می‌شوند.

کیف پول imToken که یکی از ویژگی‌های بارز آن تمرکز بر پشتیبانی از شبکه‌های لایه ۲ اتریوم مانند آپتیمیزم و آربیتروم است، اظهار داشت «به اندازه تعهد خود به لایه ۲ های اتریوم به شبکه اثبات سهام و در آینده به پشتیبانی از شاردینگ (نقطه عطف بعدی پس از مرج) متعهد خواهد بود».

کاربران این والت از مرحله اولیه راه‌اندازی بیکن چین امکان استیکینگ اتریوم به واسطه آیم توکن را داشتند. کیف پول imToken اظهار داشت پس از مرج نیز کاربران می‌توانند اتریوم خود را فارغ از مقدار آن از طریق آیم توکن استیک کنند و مانند ولیدیتورها شبکه سود کسب کنند.

یکی از نکات قابل توجه این اعلامیه موضع‌گیری صریح و شدید این والت قدیمی فضای اتریوم علیه فورک اثبات کار اتریوم بود. در پست وبلاگ imToken می‌خوانیم:

عده‌ای ماینرها اظهار می‌کنند که پس از مرج، می‌خواهند از طریق فورک کردن شبکه اصلی اتریوم به استخراج در زنجیره قدیمی PoW ادامه دهند. انتقال آرام به PoS برای اکوسیستم اتریوم و توسعه شبکه در دراز مدت بسیار مهم است. بنابراین، imToken از فورک PoW بالقوه پشتیبانی نخواهد کرد.

همچنین در اطلاعیه کیف پول imToken در مورد پشتیبانی از رمزارز فورک بالقوه (ETHPoW) گفته شد:

مدیریت این رمرارز در imToken در دسترس نخواهد بود چون‌که قصد پشتیبانی از زنجیره PoW را نداریم. اما اگر این رمزارز (ETHPoW) بعد از مرج در دسترس باشد، آموزش نحوه دریافت رمزارز فورک شده را برای کاربران خود منتشر می‌کنیم. اما کاربران ما بعد از دریافت آن در imToken باید آن را به کیف پول یا پلتفرم‌های دیگری که از این رمزراز پشتیبانی می‌کنند انتقال دهند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا