مقالات عمومیویدیو

بحث و گفتگو در اینستاگرام به صورت زنده با حضور میهمان

شما می توانید در پخش زنده اینستاگرام که هر هفته ۴شنبه ظهر از طریق اینستاگرام و ساعت ۲۲ در سایت منتشر می شود؛ تمامی سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. این هفته به دلیل نزدیک بودن به رخداد هاوینگ بیت کوین؛ میهن بلاکچین با آقای حجت عباسی گفتگویی در این مورد داشت و اطلاعات جامعی در مورد هاوینگ بیت کوین و تاثیرات آن روی ماینینگ داده شد.

لایو اینستاگرام این هفته متفاوت از هفته های گذشته بود و با میهمان لایو به صورت تخصصی راجع به استخراج بیت کوین و پدیده هاوینگ صحبت کردیم و عرفان سوالاتی در این زمینه پرسید و مباحث مهمی به چالش کشیده شد.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

عناوین مهمی که در این لایو مطرح شد:

  • هاوینگ بیت کوین چیست ؟
  • چرا شبکه بیت کوین به این صورت طراحی شده و آیا این طراحی مناسب است ؟
  • آیا هاوینگ بیت کوین مکانیزم کنترل تورم است ؟
  • ماینینگ در شرایط فعلی و بعد از هاوینگ صرفه اقتصادی دارد؟
  • آیا می توان با استناد به داده هایی که از هزینه برق مورد نیاز برای تولید یک بیت کوین در کشور های مختلف وجود دارد، کف قیمتی برای به صرفه بودن ماینینگ بیت کوین در نظر گرفت؟
  • و این قیمت برای به صرفه بودن انجام فرایند ماینینگ چقدر است و چطور محاسبه می شود؟
 

و بسیاری از بحث های دیگر مطرح شد. بنابراین دیدن این ویدیو خالی از لطف نخواهد بود. حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و در صورتی که سوال شما پاسخ داده نشده؛ میتوانید از طریق فروم میهن بلاکچین؛ سوالات خود را مطرح کنید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا