اخبار خارجی

گزارش هفتگی کوین شرز: سرمایه‌گذاران سازمانی به ریپل و سولانا علاقه‌مند شده‌ و از بیت کوین فاصله گرفته‌اند

گزارش جدید پلتفرم کوین شرز نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران سازمانی در این هفته، میزان سرمایه‌گذاری خود روی محصولات مرتبط با سولانا و ریپل را افزایش داده‌اند. در همین حال، این دسته از سرمایه‌گذاران، اشتیاق چندانی از خود به سرمایه‌گذاری در بیت کوین نشان نداده‌اند و حتی بر روی محصولات مرتبط با فروش استقراضی بیت کوین (پوزیشن شورت) ۱۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوگلوب، گزارش هفتگی شرکت کوین شرز نشان می‌دهد در طول هفته گذشته، محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر دارایی‌های دیجیتال ۱۲ میلیون دلار برآیند (ورودی منهای خروجی) ورودی سرمایه‌ داشته‌اند. در همین حال، ۱۵ میلیون دلار ورودی سرمایه مربوط به محصولات مرتبط با موقعیت فروش استقراضی بیت کوین بوده است. ۲.۶ میلیون دلار سرمایه مرتبط با موقعیت‌های خرید استقراضی نیز از بازار خارج شده است.

به گفته کوین شرز، در این هفته، سرمایه سرمایه‌گذاران سازمانی در مجموع از محصولات مرتبط با موقعیت‌های خرید استقراضی بیت کوین خارج شده‌اند. البته در همین حال، دارایی‌های تحت مدیریت این شرکت‌ها از ۱۷.۸ میلیارد دلار در پایان ژوئن (خرداد)، ۱۱.۴٪ افزایش یافته است. همزمان، جریان سرمایه ورودی به موقعیت‌های فروش استقراضی بیت کوین ۱۵ میلیون دلار افزایش یافته و به ۸۸ میلیون دلار رسیده است.

توییت کوین شرز

در همین بازه، ۲.۵ میلیون دلار سرمایه از محصولات مرتبط با اتریوم خارج شد اما محصولات سرمایه‌گذاری مرتبط با چند دارایی در مجموع ۲ میلیون دلار ورودی داشته‌اند. در حالی که سرمایه‌گذاران نسبت به آلت کوین‌ها مقداری محتاط عمل کرده‌اند، دو آلت کوین به طور خاص توجه آنها را به خود جلب کرده است.

در طول این هفته، سولانا مجموعا ۵۰۰،۰۰۰ دلار ورودی داشته و ریپل نیز ۳۰۰،۰۰۰ دلار جریان ورودی سرمایه را تجربه کرده است. توجه سرمایه‌گذاران سازمانی به این آلت کوین‌ها در حالی جلب شده است که قیمت آنها در روزهای اخیر افزایش یافته است.

همانطور که گزارش دادیم، بالاخره موجودی XRP کیف پول جد مک کالب، بنیان‌گذار پیشین ریپل به اتمام رسید و انتظار می‌رود فشار فروش این ارز به میزان قابل توجهی کاهش یابد. در همین حال، سولانا نیز در ادامه روند خوب شبکه‌های لایه ۱، در عرض یک هفته بیش از ۳۵٪ رشد کرد.

در حالی که ارزش بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر از مرز ۱ تریلیون دلار فراتر رفته است، سرمایه‌گذاران سازمانی چندان به افزایش قیمت بیت کوین امید ندارند.

اخیرا نیز کوین بیس گزارشی منتشر کرد که نشان می‌داد بیشتر فشار فروش اخیر، توسط سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت انجام شده است.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا