صرافی متمرکزویدیو

نحوه احراز هویت کاربران ایرانی برای خرید ارز دیجیتال(بهمراه نکات ایمنی) +ویدیو

با وجود اینکه قانون مشخص و مدونی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است، اما همچنان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور انجام می شود. در ابتدای خرید و فروش ها اتفاقات و کلاهبرداری هایی انجام شد که فروشندگان را مجبور کرد تا برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با مشتریان خود، آنها را احراز هویت کنند. معمولا این احراز هویت ها به همراه کارت ملی و کارت بانکی و در برخی از موارد برای امنیت بیشتر بهمراه یک دست نوشته بود که با تمام این ها باز برای برخی از خریداران که مشخصات خود را برای این فروشندگان فرستاده بودند مشکلاتی ایجاد شد. بعضا برخی از این فروشندگان از تصاویر و مدارک ارسالی افراد سوءاستفاده کردند و به جای مشخصات خود از مشخصات مشتریانشان استفاده می کردند.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

بنابراین برای کاهش ریسک موجود در خرید و فروش ارزهای دیجیتال، نحوه صحیح احراز هویت را در ویدیو توضیح داده ایم، که حتما می بایست در هنگام عکس گرفتن، دستنویسی قرار دهید که دلیل احراز هویت، نام فروشگاه یا فروشنده و همچنین تاریخ روز را بهمراه داشته باشد. پس از تهیه و ارسال این عکس فراموش نکنید که اصل فایل عکس را برای اطمینان حتما حفظ کنید. همچنین برای خرید و فروش از افراد مختلف، حتما از پیشینه و صداقت کاریشان مطمئن شوید و همچنین از افرادی خرید های خود را انجام دهید که معرف جامعه ارز دیجیتال باشند.


هک شدن صرافی های بزرگ مانند بایننس؛ حقیقت یا شایعه!

دلایل راه اندازی سیستم احراز هویت در شیپ شیفت (Shapeshift)!

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
25 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا