اخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

خلاصه صحبت های بنیان گذار اتریوم در نشست Devcon4

جوزف لوبین ، از بنیان گذاران اتریوم، در نشست Devcon4 که رویدادی برای گردهمایی توسعه دهندگان اتریوم هست سخنرانی داشت. این رویداد در پراگ برگزار شد و او راجع مسائلی مانند شبکه اتریوم، قابلیت های بلاکچین و نسل سوم وب صحبت کرد.

اتریوم و ویتالیک بوترین

جوزف لوبین راجع به رهبری ویتالیک بوترین برای اتریوم صحبت کرد و او را یک رهبر با استفاده از راهکاریی همراه با خطا و آزمون نام برد و گفت مدیریت او هیچ وقت به روش های سنتی نبوده است.

او گفت ویتالیک راجع به خیلی از مسائل این حوزه حرف نمیزند، یعنی بهتر است بگویم که ترجیح میدهد حرفی نزند، چرا که قطعا این صحبت ها بار سنگینی در جامعه و فضای کریپتو ایجاد خواهد کرد. او اذعان داشت که تنها هدف ویتالیک این است که تکنولوژی و زیرساخت اتریوم را بهبود دهد و قصد دارد اتریوم را طوری پیش ببرد که این قدرت را داشته باشد تا برای همه مردم دنیا کارآمد باشد.

او راجع به بلاکچین اتریوم گفت:

اتریوم توسط سازندگان کم، برای استفاده کاربران زیاد طراحی شده است و مانند مغازه بزرگ برای دیگر ارزهای دیجیتالی است تا خدمات خود را در این بستر عرضه دهند.

نسل سوم وب (Web3) و اپلیکیشن های قاتل!

جوزف لوبین راجع به نسل سوم وب و برنامه های غیرمتمرکز گفت، دنیای غیرمتمرکز می تواند با وجود اتریوم متحول شود. برنامه های غیرمتمرکز، پروتکل های غیرمتمرکز، توکنیزه کردن دارایی ها، احراز هویت، شهرت و قراردادهای همکاری همگی می تواند نسل سوم وب تحت تاثیر قرار دهد و دنیای امروزی تغییر دهد.

او همچنین گفت که بهشت واقعی زمانی برای این دنیا اتفاق خواهد افتاد که ما شاهد بلاکچین های متقابل با قابلیت اتصال و ارتباط باشیم. او گفت ما در حال حاضر روی مفهوم یک شرکت غیرمتمرکز فکر میکنیم و به دنبال پایه ریزی مفهوم غیرمتمرکز در شرکت ها هستیم و مجموعه ConsenSys، میتواند شرکت خوبی برای شروع این ایده باشد.

در آخر نیز او از برنامه های کمک مالی شرکت ConsenSys صحبت کرد که قرار است به زودی مبلغ ۵۰۰ هزار دلار را صرف بودجه کمکی به پروژه هایی کند که قصد بهبود زیرساخت بلاکچین اتریوم را دارند.

شما چقدر با نظر جوزف لوبین موافقید؟

منبع
blokt

ساناز وفی

از بچگی گیمر بودم و دنیای بازی برام جذاب بود. بزرگتر که شدم با همون نگرش دنیای فانتزی، مهندس هوافضا شدم و همیشه دنبال کشف دنیاهای جدید بودم. بر خلاف خیلی از اهالی کریپتو، سال ۲۰۱۶ با اتریوم وارد دنیای بلاکچین شدم و یکی از اصلی‌ترین مباحث مورد علاقه من اکوسیستم اتریوم، اتریوم و لایه‌دوم‌ها ست.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا