جان مکافی پیش بینی خود از قیمت ۱ میلیون دلاری بیت کوین را بی معنی خواند!

جان مکافی، پیش بینی خود از قیمت بیت کوین را رد کرد و به مردم گفت که وقت بیدار شدن است.

جان مکافی، طرفدار ارز دیجیتال و کارآفرین انگلیسی آمریکایی در توییت اخیر، پیش بینی خود از قیمت یک میلیون دلاری بیت کوین را کاملا بی معنی خواند و افزود مردمی که پیش بینی “مهمل و پوچ” او را باور کرده اند باید از خواب بیدار شوند.

مکافی از سرانه تولید ناخالص کل قاره آمریکای شمالی به عنوان مرجع مقایسه استفاده کرد تا توضیح دهد پیش بینی او صرفا یک شوخی بود. وی بیان کرد:

اگر قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار برسد، ارزش بازار آن از تولید ناخالص کل قاره آمریکای شمالی بیشتر خواهد شد.

کناره گیری مکافی از بیت کوین

مکافی در توییت اخیر خود، بیت کو‌ین را “ناقص ترین” فناوری ارز دیجیتال خواند. این اولین بار نیست که وی به مخالفت با بیت کو‌ین می‌پردازد. اوایل سال جاری، مکافی بیت کو‌ین را یک فناوری قدیمی و باستانی خواند و گفت که پیش بینی قیمت یک میلیون دلاری او صرفا حقه ای برای ورود کاربران بیشتر به این عرصه بوده است.

مکافی اخیرا ارز دیجیتال خود به اسم Ghost را معرفی کرد که به حریم خصوصی معطوف می‌باشد و معتقد است که کوین او و یک ارز دیجیتال دیگر به اسم HEX می‌توانند افراد بیشتری را به سمت عرصه ارز دیجیتال بکشاند و در این زمینه، عملکرد بهتری از بیت کوین خواهند داشت.

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، مکافی تایید کرده است که پروژه مبتنی بر حریم خصوصی او به اسم Ghost، کپی کاملی از کوین ناشناس و متن باز PIVX است.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
مهدی

آدمی که سهم کمی تو برد بیت کوین داشته و الان مشغول تبلیغ پروژه خودشه که قابل مقایسه با بیت نیست، یه جور اظهار پشیمونیه