اخبار کوتاه

سرویس پوش نوتیفیکیشن اتریوم، در هارمونی، پالیگان و زنجیره BNB پیاده‌سازی می‌شود

شرکت جامپ کریپتو (Jump Crypto) با همکاری چند شرکت دیگر، مبلغ ۱۰.۱ میلیون دلار را به بودجه توسعه‌ای پروتکل ارتباطی سرویس پوش نوتیفیکیشن اتریوم (EPNS) اختصاص دادند. سرویس EPNS به سایت‌ها و پلتفرم‌ها این امکان را می‌دهد که اعلانات خود را بر بستر بلاکچین به کاربران منتقل کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، به غیر از شرکت جامب کریپتو در این سرمایه‌گذاری نام شرکت‌های بزرگی مثل Tiger Global ،ParaFi ،Sino Global Capital، پالیگان استودیوز و بنیاد هارمونی به چشم می‌خورد. با افزوده شدن این مبلغ، مجموع سرمایه‌گذاری‌ها روی این پروژه به ۱۳۱ میلیون دلار رسیده است.

جالب توجه است که EPNS از داده‌های درون‌زنجیره‌ای برای شناسایی کاربران و فرستادن پوش نوتیفیکیشن استفاده می‌کند. از زمان راه‌اندازی EPNS در ماه ژانویه (دی)، این سرویس تاکنون بیش از ۴ میلیون اعلان را به بیش از ۴۴,۰۰۰ کاربر فرستاده است. در حال حاضر پلتفرم‌های کوین دسک، سرویس نام اتریوم (ENS) و اسنپ‌شات از EPNS استفاده می‌کنند.

علاوه بر شبکه اتریوم، این سرویس به صورت آزمایشی روی شبکه پالیگان نیز به اجرا درآمده است و برنامه دارد تا پایان سال جاری بر روی شبکه‌های بایننس اسمارت چین (BSC) و هارمونی نیز عرضه شود.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا