اطلاعیه صرافی

با معامله توکن IDEA در صرافی کوکوین جایزه دریافت کنید

صرافی کوکوین به مناسبت لیست شدن توکن IDEA کمپین معامله و واریز این رمز ارز را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار کرده است. جزییات این مسابقه در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی کوکوین

صرافی کوکوین کمپین معامله توکن IDEA را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۳ مهر ماه ادامه خواهد داشت. در طرح اول این کمپین ۵۰۰ کاربر اولی که حجم واریز خالص توکن IDEA آنها از ۱۰۰۰ توکن بیشتر باشد و حجم معاملات آنها نیز از ۱۰۰۰ IDEA بیشتر باشد معادل ۲۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند.
  • در طرح دوم این کمپین کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازار IDEA رتبه‌بندی می‌شوند و کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۲۰،۰۰۰ IDEA بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه این مسابقه خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۱۴۰۰، ۱۱۰۰ و ۹۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند. نفرات ۴ الی ۱۰ هرکدام معادل ۸۰۰ دلار، نفرات ۱۱ الی ۲۰ هرکدام معادل ۶۰۰ دلار و نفرات ۲۱ الی ۳۰ هرکدام معادل ۵۰۰ دلار توکن IDEA به عنوان جایزه دریافت می‌کنند. سایر کاربران واجد شرایط نیز به نسبت حجم معاملات آنها بخشی از جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد.
  • علاوه بر آن کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۲۰۰۰ IDEA بیشتر باشد و مراحل احراز هویت KYC1 را تکمیل کرده باشند و بازار IDEA/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد.

صرافی اکسیر

صرافی اکسیر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد امکان واریز و برداشت رمز ارز شیبا (SHIB) در این صرافی فراهم آمده است. همچنین کارمزد معاملات بازار شیبا-تومان (SHIB-IRT)، از حالت کارمزد یکسان خارج شده است و همانند بازارهای عادی دیگر محاسبه می گردد.

صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به‌ منظور افزایش امنیت حساب کاربران، از تاریخ ۱۷ مهر ۱۴۰۰، جهت برداشت رمز ارز، فعال‌سازی تایید هویت دو مرحله‌ای الزامی خواهد بود.

صرافی بایننس

صرافی بایننس کمپین یادگیری و کسب درآمد AVAX را با ۷۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین از تاریخ ۱۷ مهر ماه به مدت یک هفته برگزار خواهد شد. در این مدت کاربرانی که در صرافی بایننس ثبت‌نام کنند و به سوالات این فرم پاسخ دهند و حجم معاملات آنها در بازارهای AVAX/USDT, AVAX/BTC, AVAX/BNB, AVAX/TRY از ۱۰ AVAX بیشتر باشد بخشی از جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری را به صورت ووچر توکن AVAX دریافت خواهند کرد.
  • در طرح دوم این کمپین کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده از ۴۰ AVAX بیشتر باشد و به سوالات فرم فوق پاسخ دهند، بخشی از جایزه ۶۰،۰۰۰ دلاری را به صورت ووچر توکن AVAX دریافت می‌کنند.
  • جوایز این مسابقه به نسبت تعداد پاسخ‌های صحیح کاربر به تمام پاسخ‌های صحیح شرکت‌کنندگان بین آنان توزیع خواهد شد. این جوایز تا ۲ هفته پس از پایان کمپین در قسمت Reward Center توزیع شده و مهلت بازخرید ووچرها تا ۱۴ روز خواهد بود.

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی MDEX اعلام کرد پروتکل BunnyPark قصد دارد تمام محصولات دیفای سنتی خود را متوقف کند. در این میان استخرها و فارم‌هایی قرار دارند که کاربران با سپرده‌گذاری توکن MDX توکن BP دریافت می‌کرده‌اند. کاربران باید در اسرع وقت با مراجعه به پروتکل بانی‌پارک نسبت به برداشت سپرده خود اقدام نمایند.

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ۳ فارم جدید LIGHT-BNB, BMON-BUSD, CART-BNB در این صرافی راه‌اندازی شده است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار آتی
اوکی‌اکسچنج BETA  بازار ریالی
اکسیرSHIB بازار ریالی
والکسATOMبازار ریالی
کوینکسBETA 
FIS,AGLD 
BETA/USDT
FIS/USDT,AGLD/USDT
بایننسAGLD
RAD
BETA
AGLD/BNB,AGLD/BTC,AGLD/BUSD,AGLD/USDT
RAD/BTC, RAD/BNB, RAD/BUSD, RAD/USDT
BETA/BTC,BETA/BNB,BETA/BUSD,BETA/USDT
CVP/USDT,DENT/BUSD,FRONT/USDT
کوکوینSOLR,BLOKSOLR/USDT,BLOK/USDT
bybitBIT/USDT,DYDX/USDT,AXS/USDT,MANA/USDT,CHZ/USDTFTM/USDT,ALGO/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا