اخبار بلاکچین

صرافی غیرمتمرکز کایبر سواپ در معرض آسیب‌پذیری؛ سرمایه‌های خود را برداشت کنید

کایبر سواپ (KyberSwap) اعلام کرد که در معرض یک آسیب‌پذیری امنیتی قرار گرفته است که ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه کاربران شود. این صرافی غیرمتمرکز روی شبکه اتریوم به تامین‌کنندگان استخرهای نقدینگی توصیه کرد که سرمایه خود را هر چه سریع‌تر برداشت نمایند.

به گزارش کوین تلگراف، صفحه رسمی شبکه کایبر دیروز در توییتی اعلام کرد که آسیب‌پذیری در قراردادهای هوشمند دکس آن (کایبر سواپ) به وجود آمده است. این آسیب پذیری تنها برای نسخه الاستیک (Elastic) این صرافی به وجود آمده است و نسخه کلاسیک آن تحت تاثیر قرار نگرفته است.

گویا آسیب‌پذیری فوق در مورد تمام استخرهای نقدینگی نسخه الاستیک صدق می‌کند و هنوز هیچ وجهی از این دکس سرقت نشده است. همچنین کلیه برنامه پاداش‌های مربوط به فارم‌های این صرافی غیرمتمرکز به صورت موقت و تا زمان جایگزین کردن قرارداد هوشمند جدید به حالت تعلیق درآمده است.

گفتنی است که در ماه سپتامبر (مهر) بخش UI سایت این صرافی هک شد و در جریان ان حدود ۲۶۵,۰۰۰ دلار دارایی به سرقت رفت.

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا