اخبار بلاکچیناخبار عمومی

شرکت LG با Monachain وارد دنیای بلاکچین می‌شود

CNS LG، یک شرکت تابعه  LG کره جنوبی است که خدمات فناوری اطلاعات را تامین می‌کند، این شرکت اخیرا خدمات بلاکچینی خود را ارائه داده است. این شرکت پلتفرم بلاکچینی خود را با نام Monachain برای ارائه خدمات در حوزه مالی، ساخت و ارتباطات بر روی بستر بلاکچین طراحی کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

رشته‌های اصلی Monachain، فراهم کردن یک سیستم تایید دیجیتال، یک ارز دیجیتال و یک ابزار مدیریت زنجیره تامین دیجیتال است. طبق گزارش منابع محلی، Monachain یک نوع جدیدی از احراز هویت را فراهم می‌کند که به صورت غیرمتمرکز است.

ال جی

پلتفرم Monachain می‌تواند برای احراز هویت شخصی و پرداخت آنلاین از طریق دستگاه‌های هوشمند مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا کیف پول دیجیتالی خود را باز کرده و عملیات مالی انجام دهند. LG CNS، به دنبال توافق با بانک‌های داخلی است تا کسب و کار ارز دیجیتالی خودش را به مخاطبان گسترده‌تری ارائه دهد. نماینده LG CNS در بخشی از صحبت‌هایش گفت:

پلتفرم Monachain می‌تواند به صاحبان کسب و کار در راستای افزایش بهره وری کمک کند و به عنوان شرکت، یک سیستم مدیریت زنجیره تامین فراهم کند. این سیستم، تامین کنندگان را قادر می‌سازد تا تمام پردازش‌های تولید را به طور موثر مدیریت کنند.

در ماه می ۲۰۱۷ شرکت LG CNS با R۳ که یک کنسرسیوم بلاکچینی متشکل از ۲۰۰ شرکت است، همکاری خود را آغاز کرد.

منبع
Cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا