اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

ارز دیجیتال لایت کوین در سایت گیت هاب ۶ ماه بدون فعالیت بوده است!

نظرسنجی اخیر گیت‌هاب نشان داده است که لایت کوین در حدود ۶ ماه گذشته هیچ‌گونه توسعه کد یا به روزرسانی نداشته است. دیگر کوین های اصلی مانند بیت کوین، اتریوم و EOS در نمودار شاخص گیت هاب فعالیت هایی در جهت توسعه پایداری داشته اند که البته EOS از ماه جولای به طور ویژه به این موضوع پرداخته است.

طبق آمار گیت‌هاب، تمام فعالیت های لایت کوین در خصوص آپدیت کدها و فعالیت در این زمینه از ماه آوریل تا امروز لغو شده است. لایت کوین در ماه آوریل ۲۰۱۸ با شیفت ویزا کارت کوین بیس همکاری کرده است. شیفت ویزا کارت هنگامی که به حساب کاربر متصل شود همانند تمامی کارت های اعتباری معمولی کار می کند و در هر مکانی که ویزا کارت در دسترس باشد می توانید پرداخت های خود را با آن انجام دهید.

بعضی از گزارشات بیان می‌کند که جامعه توسعه دهنده لایت کوین خبرها و فعالیت های خود را برای اولین اجلاس سالانه لایت کوین نگه داشته است که در روزهای ۱۴ و ۱۵ سپتامبر برگزار خواهد شد. چارلی لی موسس لایت کوین بیان کرده است:

ما برای گردآوری این لاین‌آپ و جامعه لایت کوین زیر یک سقف بسیار هیجان زده ایم. اتفاقات بسیار زیادی در اکوسیستم ارز دیجیتال و بلاک چین در چند سال گذشته رخ داده است و گروهی بهتر از گروه حاضر برای بررسی و اکتشاف اتفاقات فعلی و آینده وجود ندارد. هم چنین از کنار هم قرار گرفتن جامعه لایت کوین نیز هیجان زده ایم.

لایت کوین در ماه دسامبر ۲۰۱۷ هنگامی که تولسی گابارد نماینده مجلس بیان کرد که ۱۵ هزار دلار در اتریوم و لایت کوین سرمایه گذاری کرده است رشد داشت. گابارد نماینده منطقه ۲ هاوایی می‌باشد و جوانترین فردی است که در ایالت هاوایی انتخاب شده است.

یکی از بزرگترین توسعه های لایت کوین که جامعه ارز دیجیتال را دگرگون ساخت، راه انداری lite.im بود. lite.im پروژه ای در کشور زولو است که پرداخت های با SMS را برای جامعه لایت کوین امکان پذیر می‌کند. چنانچه در سایت آنها بیان شده است هر کسی که گوشی همراه ساده ای داشته باشد می تواند از این خدمات لایت کوین استفاده کند. این امر باعث می شود که مخاطبین بیشتری درخواست لایت کوین را داشته باشد. این خدمات در حال حاضر از طریق پیام های تلگرام یا SMS در دسترس است.

در پست شفاف سازی که گیت‌هاب گذاشت چندین کاربر درباره این موضوع نظر دادند. یکی از کاربران سایت رددیت اظهار داشت که این تغییرات به چه دردی میخورد؟ و کاربر دیگری بیان کرد لایت کوین یک‌کوین بی ارزش است. به جای لایت کوین بی ارزش، بیت کوین و نانو وجود دارند.

نظر شما راجع به این عدم فعالیت لایت کوین در گیت هاب چیست؟

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا