لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام ۱۲ مرداد؛ موضوع: بررسی وضعیت بازار

طبق روال همیشگی چهارشنبه‌ها در مجموعه میهن بلاکچین از ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام کنار شما بودیم و به سوالاتی که شما در استوری از ما پرسیدید پاسخ داده شد. شما در پخش زنده‌های اینستاگرام ما می‌توانید تمام سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، سرمایه گذاری، بیت کوین و آلتکوین و مسائل مختلف مربوط به این حوزه مطرح کنید. دقت داشته باشید از ۲۴ ساعت قبل فرصت دارید سوالات خود را با ما مطرح کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در لایو اینستاگرام این هفته میهن بلاکچین، ساناز وفی تحلیلگر و محقق حوزه بلاکچین به بررسی وضعیت بازار پرداخت. پیش از بررسی بازار، ابتدا هک کیف پول‌های شبکه سولانا مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه وضعیت کلی قیمت‌ها در بازار رمزارزها، سیکل‌ قیمتی چهار ساله بیت کوین و اهمیت آن در تحلیل بازار و تاثیر اتریوم و سلطه آن بر بازار رمزارزها بررسی شد.

سیکل‌های چهار ساله بیت کوین می‌تواند اطلاعات بسیار ارزشمندی را از ادامه روند بازار در اختیار کاربران قرار دهد. این سیکل‌های ۴ ساله معمولا پس از هاوینگ بیت کوین اتفاق می‌افتند. اکنون در سیکل چهارم بیت کوین هستیم و تقریبا ۲ سال دیگر تا هاوینگ باقی مانده است. در این دو سال قانون‌گذاری‌ها می‌توانند تاثیرات بسیار به‌سزایی بر قیمت بیت کوین و کلیت بازار داشته باشند. اتریوم معمولا در بازارهای نزولی می‌تواند روند بازار را تعیین کند در این مدت برای تحلیل بازار و قیمت آلت کوین‌ها، اتریوم می‌تواند گزینه مناسب‌تری نسبت به بیت کوین باشد.

موضوعاتی که در لایو اینستاگرام به آن‌ها پرداخته شد:

  • مقدمه (از ۰۰:۰۰ تا ۱:۰۰)
  • مروری بر خبر هک کیف پول‌های شبکه سولانا (از ۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰)
  • مروری بر قیمت‌های بازار (از ۱۳:۵۰ تا ۱۵:۴۵)
  • سیکل چهارساله بیت کوین و اهمیت آن در تحلیل بازار (از ۱۵:۵۰ تا ۱۷:۳۰)
  • تحلیل سیکل چهارم نسبت به سیکل‌های قبلی / الان در چه قسمتی از سیکل هستیم (از ۱۷:۴۰ تا ۲۹:۳۰)
  • سیکل چهارم بدترین زمستان را خواهد داشت! (از ۲۹:۴۰ تا ۳۲:۲۰)
  • تاثیر اتریوم و سلطه نامرئی آن روی بازار کریپتو (از ۳۲:۳۰ تا ۳۶:۳۰)
  • پاسخ به سوالات (از ۳۷ تا ۴۴:۳۰)
  • پیش‌بینی‌های درست به معنی قطعیت در تصمیم‌گیری نیست!! (از ۴۴:۳۵ تا ۴۵:۴۴)
  • ادامه پاسخ به سوالات (از ۴۵:۵۰ تا ۴۸:۱۰)

جمع بندی

ساناز وفی در لایو اینستاگرام ۱۲ مرداد به بررسی وضعیت بازار پرداخت. در این لایو قبل از بررسی وضعیت فعلی بازار، در مورد هک کیف پول‌های شبکه سولانا صحبت شد. در بخش اصلی لایو در مورد کلیت قیمت‌ها و وضعیت فعلی بازار، سیکل‌های قیمتی بیت کوین و اهمیت آن در تحلیل بازار، تحلیل سیکل چهارم بیت کوین و ادامه‌دار بودن زمستان کریپتو و تاثیر‌ نامرئی اتریوم بر بازار رمزارزها صحبت شد. انتهای لایو نیز مثل همیشه به سوالات مهم و پرتکرار کاربران پاسخ داده شد. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی میهن بلاکچین مطرح کرده یا مستقیما از اکانت پشتیبانی میهن بلاکچین در تلگرام بپرسید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا