مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام ۳۰ فروردین؛ موضوع: بررسی وضعیت بازار

بعد از مدت‌ها، برنامه هفتگی لایو اینستاگرام را در مجموعه میهن بلاکچین از سر گرفتیم. ساناز وفی این بار هم مطابق روال گذشته در گفتگویی زنده با کاربران اینستاگرام میهن بلاکچین ضمن توضیح درباره شرایط بازار به سوالات آنان پاسخ داد. به خاطر وقفه‌ای که در برگزاری لایو‌های هفتگی صورت گرفته بود، اولین لایو میهن بلاکچین در سال ۱۴۰۲ با مروری بر وقایع این مدت آغاز شد و در ادامه به مسائلی رسید که می‌توانند بازار را دستخوش تغییر کنند. قیمت بیت کوین هم که پای ثابت سوالان کاربران است، در این لایو مورد بررسی قرار گرفت.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

ساناز وفی تحلیلگر حوزه بلاکچین در لایو اینستاگرام ۳۰ فروردین، به بررسی وضعیت بازاری پرداخت که در این مدت شگفتی‌های زیادی با خودش به همراه داشت؛ از نوسان قیمت گرفته تا وقایعی مانند لغزش استیبل کوین‌ها و ورشکستگی بانک‌ها و موسسات مالی مختلف. مرور کلی بر همین موارد، بخش ابتدایی لایو را شکل داد. همچنین بررسی چرخه بیت کوین نیز از جمله بخش‌های دیگر این گفتگو بود که مثل همیشه برای بینندگان جذابیت داشت.

ساناز وفی در ادامه این لایو به سوالات کاربران پاسخ داد. کمی به سراغ ترندهایی همچون هوش مصنوعی و مسائل داغی مانند وضعیت سلامت بانکی آمریکا رفت و نظرش را در مورد حرکت بازار قبل از هاوینگ بیت کوین بیان کرد. همچنین در پاسخ به سوال کاربران در مورد بیشترین قیمتی که بیت کوین در سیکل بعدی‌اش خواهد دید هم صحبت کرد.

موضوعاتی که در لایو اینستاگرام به آنها پرداخته شد:

 • مقدمه (از ۰۰:۰۰ تا ۰۳:۲۰)
 • مروری بر قیمت ارزهای دیجیتال (از ۰۳:۲۵ تا ۰۵:۳۷)
 • مروری بر اتفاقات مهم بازار طی هشت ماه گذشته (از ۰۵:۴۰ تا ۱۵:۵۰)
 • بررسی چرخه بیت کوین + الان کجای بازار قرار داریم؟ (از ۱۵:۵۵ تا ۲۷:۰۰)
 • چقدر احتمال دارد قانون‌گذارهای آمریکایی سراغ صرافی‌های غیرمتمرکز بروند؟ (از ۲۸:۴۴ تا ۳۱:۱۵)
 • وضعیت اتریوم بعد از این اخبار قانون‌گذاری چه می‌شود؟ (از ۳۱:۲۰ تا ۳۱:۴۰)
 • بهترین آموزش برای تریدر شدن (از ۳۱:۵۳ تا ۳۳:۱۰)
 • هوش مصنوعی و ارتباط آن با لایه دوها (از ۳۳:۳۶ تا ۳۴:۴۵)
 • وضعیت سلامت بانکی آمریکا (از ۳۵:۰۰ تا ۳۶:۲۵)
 • آیا به نظر شما قبل از هاوینگ یک حرکت شارپ پایین داریم یا نه؟ (از ۳۸:۲۰ تا ۴۰:۰۰)
 • بالاترین قیمت در سیکل بعدی را چقدر می‌بینید؟ (از ۴۰:۰۵ تا ۴۲:۵۰)
 • جمع‌بندی (از ۴۳:۲۰ تا انتها)

جمع‌بندی

ساناز وفی در لایو اینستاگرام که در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ برگزار شد، به مسائل مختلفی پرداخت. بررسی وقایعی که طی هشت ماه گذشته در بازار رمزارزها رخ داده بود، آنقدر اهمیت داشت که بخش عمده این گفتگوی آنلاین را به خود اختصاص دهد. نگاهی به بالاترین قیمت بیت کوین در سیکل بعدی حرکت این رمزارز نیز از جمله موارد دیگری بود که خیلی‌ها مشتاق بودند در مورد آن بدانند که در این لایو به آن هم پرداخته شد. بخش ثابت این لایوها هم سوالات پرتکرار کاربران بود که مثل همیشه برگزار شد. اگر سوالاتی درباره موضوع این لایو دارید که با مشاهده این پست جواب آن را نگرفته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی میهن بلاکچین مطرح یا از اکانت پشتیبانی میهن بلاکچین در تلگرام سوال کنید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا