اخبار عمومی

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتالی به ۸۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید!

مایک نوگراتز از حامیان بیت کوین و بنیان گذار شرکت دیجیتال گلکسی، پیش بینی کرده بود که این بازار تا پایان سال به سرمایه ۸۰۰ میلیارد دلاری خواهد رسید. با وجود افت شدید این بازار از شروع سال ۲۰۱۸، این سرمایه گذار میلیاردر هنوز باور دارد که در طی ۱۲ ماه آینده ارزش کل بازار ارزهای دیجیتالی به ۸۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

براساس گزارش CNBC، نوگراتز در کنفرانس “فراتر از بلاک ها” در کره جنوبی، در رابطه با تفاوتها و پیشرفتهای بازار ارزهای دیجیتالی مابین سال ۲۰۱۷ و اکنون سخنرانی کرد.

 من فکر می کنم ما کاهش های زیادی را تجربه کردیم. من نظر مثبتی به این روند کاهشی ندارم اما من گمان می کنم که ما این کاهش را برای شروع یک روند افزایشی تجربه می کنیم.

او همچنین باور دارد که این روند افزایشی با سهولت در قوانین تسریع خواهد شد. هنگامی که از نوگراتز پرسیده شد که چرا به این تئوری باور دارد؟ او دوباره به اهمیت حفاظت و قانون تاکید کرد و گفت هنگامی که سرمایه گذاران نام های مهمی مانند گولدمن ساکس را مشاهده می کنند به آینده این بازار امیدوارد و متقاعد می شوند. اگرچه شرکتهایی مانند Coinbase و Bitgo آینده موفقی دارند اما از نظر نوگراتز این امر حفاظتی را به ارمغان نخواهد آورد.

آیا بین موسسات FOMO به وجود خواهد آمد؟

۱۰۰ درصد وجود خواهد داشت. اگرچه هنوز فعال نیست اما حتما نقطه اوجی در این روند خواهد بود.

وی اضافه کرد که صندوق های بازنشستگی مدرن برای نخستین بار به وجود می آید و پس از آن همه به دنبال آن خواهند بود.

نوگراتز همچنین اذعان داشت که او یکی از طرفداران توکن های کاربردی است و آنها قطعا پروژه جذاب تری به نسبت با توکن های غیر کاربردی هستند. چند ماه گذشته، نوگراتز بیان کرد که که مردم شاهد افزایش ارزش کل بازار ارزهای دیجیتالی به مبلغ ۸۰۰ میلیارد دلار تا ماه دسامبر ۲۰۱۸ خواهند بود. در آن زمان این حرف به نظر مردم خنده دار آمد زیرا در آن هنگام ارزش بازار ۸۰۰ میلیارد دلار بود. اما با کاهش چشمگیری که این بازار تجربه کرد و به ارزش ۳۰۰ میلیارد دلار در عرض شش ماه رسید، این گفته معنا پیدا کرد.

به دلیل کاهش ناگهانی بازار ارزهای دیجیتالی، نوگراتز کمی پیش بینی اش را تغییر داد و اکنون باور دارد که ارزش کل بازار در پایان سال کمتر از ۸۰۰ میلیارد دلار خواهد بود. از آنجایی که ورود امور حفاظتی که منجر به ایجاد FOMO بین موسسات خواهد شد، ارزش این بازار به ۸۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا