اخبار خارجی

جان مکافی صرافی غیرمتمرکز McAfeedex راه اندازی می کند!

جان مک آفی پس از عرضه پلتفرم ارز دیجیتال خود به اسم McAfee Magic در نظر دارد تا در تاریخ ۷ اکتبر صرافی غیرمتمرکز عرضه کند. این صرافی غیرمتمرکز به اسم McAfeedex بر بستر بلاک چین اتریوم اجرا خواهد شد و خود مک آفی بر این نکته تاکید دارد که هیچ محدودیتی در این صرافی وجود ندارد.

جان مک آفی در صدد عرضه صرافی غیرمتمرکز McAfeedex

در ماه ژوئن، جان مک آفی نقطه دسترسی (Access Point) ارز دیجیتال عرضه کرد که در یک رابط کاربری، دسترسی به معاملات دستی و ربات های ۸ صرافی مختلف را امکان پذیر می‌کرد. این پلتفرم به اسم McAfee Magic کاربران را به بیش از ۵۰۰ ارز دیجیتال متصل می‌کند و تاکنون توانسته است ۱۱,۷۴۳ کاربر به دست آورد. روز جمعه مک آفی به طور عمومی بیان کرد که اکنون در صدد عرضه صرافی غیرمتمرکزی به اسم McAfeedex می‌باشد که برای استفاده از آن به هیچ اسم، مدرک، ایمیل و اطلاعات بانکی نیاز نیست. وی گفت:

اطلاعات تراکنش ها به صورت خصوصی حفظ می‌شود و هیچ اطلاعاتی رصد نمی‌شود. هیچکدام از اطلاعات ثبت نمی‌شود و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

وی افزود:

نسخه آزمایشی بتای صرافی غیرمتمرکز مک آفی در تاریخ ۷ اکتبر (۱۵ مهر) عرضه خواهد شد. با این صرافی کار کنید. مدتی طول می‌کشد تا کاربران بیشتری به این صرافی بپیوندند اما اگر صبور باشید مشاهده خواهید کرد که این صرافی فرصتی است که ما را از ابزار کنترل دولت ها که همان ارزهای سنتی می‌باشد آزاد می‌کند. این صرافی را نمی‌توان تعطیل کرد.

وبسایت McAfeedex پیش نمایش کوتاهی از برنامه های آینده نظیر تبادل های رایگان توکن های مبتنی بر اتریوم و کارمزد ۰.۲۵ درصدی تیکر را نشان می‌دهد. این سایت بیان می‌کند که دسترسی هیچکدام از کشورها را مسدود نخواهد کرد، بنابراین کاربران کشورهای خاص می‌توانند در این صرافی شرکت کنند. مک آفی قبل از عرضه این صرافی غیرمتمرکز با ارائه ۴ تصویر، راهنمایی هایی در خصوص یک خبر غافلگیرکننده ارائه داده بود. مک آفی در توییت خود گفته بود: سرنخ هایی برای چیزی که می‌خواهم در روز دوشنبه اعلام کنم: این معرفی یکبار برای همیشه کابوس تصویر اول را از بین می‌برد، تصویر دوم را مجددا تعریف می‌کند، امید تصویر سوم را زنده می‌کند و روحیه تصویر چهارم را به ما می‌دهد. طی ۹ ماه گذشته خبرهایی نیز در خصوص فرار جان مک آفی از نهادهای اعمال قانون آمریکا منتشر شده است. در ماه ژانویه، مک آفی به رسانه ها گفت که در حال فرار از اتهامات نامشخص مجرمانه می‌باشد. به علاوه، وی گفت اتهاماتی نیز به همسر و ۴ عضو از ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ او نیز وارد شده است. مک آفی در خروج خود از آمریکا گفت: من ۸ سال مالیات پرداخت نکرده ام و درباره آن هیچ پنهانکاری انجام نمی‌دهم.

تاکید مک آفی: ابزارهای برنده شدن را در اختیار داریم

از آن زمان، مک آفی در قایق تفریحی خود پنهان شده است و با پنهانکاری کامل به مکان های مختلف سفر می‌کند. در تاریخ ۵ اکتبر، مک آفی توییت کرد که آژانس های امنیتی دولت برای اسلحه ها و پرداخت نکردن مالیات به دنبال او نمی‌باشند. وی گفت: دلیلی که دولت به دنبال دستگیری من می‌باشد ارتباطی با مالیات، اسلحه، مواد مخدر یا موارد رایج ندارد، بلکه به این دلیل در صدد دستگیری من می‌باشند که درباره آزاد کردن خود از یوغ اسارت دولت، حقیقت را می‌گویم.

وی در ادامه توییت خود افزود:

ما ابزارهای لازم برای این کار را داریم: صرافی های غیرمتمرکز و کوین های خصوصی.

فرقی ندارد که نظر مردم درباره گفته ها و فعالیت های مک آفی چگونه است، مهم این است که نمی‌توان جذب مخاطب توسط وی را انکار کرد. هنگامی که مک آفی می‌خواهد اصول خود را به مردم بیان کند، همواره به عقاید خود پایبند است. وی اغلب درباره عقاید خود صحبت می‌کند، عقایدی نظیر اینکه مالیات یک نوع دزدی به حساب می‌آید و هرکس حق داشتن حریم خصوصی مالی دارد. وی در گفته های اخیر خود به بیان مجدد صحبت های چند ماه پیش و پس از فرار از آمریکا پرداخته است که ارزهای دیجیتال می‌توانند افراد را آزاد کند. مک آفی در آن زمان گفته بود:

نزاع بین فرهنگ های جدید و قدیمی که حاصل فناوری می‌باشد باعث تغییر تمدن می‌شود. ارزهای دیجیتال یکی از این فناوری ها و احتمالا مهم ترین آنها می‌باشد که در تاریخ بشریت پس از کشف آتش رخ داده است. هنگامی که تمام افراد از کوین های خصوصی استفاده کنند، دولت ها دیگر نمی‌توانند مالیات جمع آوری کنند.

منبع
news.bitcoin

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا