اخبار کوتاه

صرافی سوشی سواپ از میم کوین MEOW رونمایی کرد

صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ میم کوین خود را با نماد MEOW عرضه کرد. این میم کوین در افزایش نرخ سود در سپرده‌گذاری‌ها و وام‌های سریع این صرافی کاربرد دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش اطلاعیه‌های صرافی‌های غیر متمرکز در ادامه مطلب مراجعه کنید.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی سوشی سواپ میم کوین MEOW را عرضه کرده است.

  • جزییات: صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ در ۶ جولای تصمیم گرفت میم کوین خود را با نام MEOW عرضه کند. میم کوین MEOW که در پلتفرم این صرافی کاربردهایی دارد توسط تیم توسعه و به تقاضای کاربران این صرافی عرضه شده است. هر ۱۰۰،۰۰۰ توکن MEOW معادل یک xSUSHI است و در ابزار BentoBox برای دو برابر کردن میزان سود، وام سریع و رای‌گیری در این اکوسیستم کاربرد دارد.
توکن MEOW میم کوین صرافی سوشی سواپ

توکن TOWER به پلتفرم معاملاتی غیر متمرکز سوشی‌سواپ اضافه شده است. کاربران می‌توانند با تامین نقدینگی این توکن و همچنین سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن TOWER-ETH در صرافی سوشی سواپ توکن SUSHI دریافت کنند.

صرافی غیر متمرکز dydx نرخ کارمزد سفارش‌گذار و سفارش‌پذیر (Maker و Taker) را تغییر می‌دهد. علاوه بر آن هولدرهای توکن DYDX می‌توانند از تخفیف کارمزد در معاملات خود استفاده کنند. برای مشاهده جدول این تغییرات و تخفیف‌های اعمال شده به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی پنکیک سواپ تنظیمات جدیدی به پلتفرم خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با استفاده از دکمه Setting (آیکن چرخ‌دنده) سرعت تراکنش‌های خود را تنظیم نمایند. این تراکنش‌ها شامل تمام معاملات،استخرها، فارم‌ها و سایر سرویس‌ها خواهد شد.

صرافی بایننس

صرافی بایننس تاریخ راه‌اندازی بازار معاملات آتی BUSD-Margined DOGE Perpetual را به تاریخ ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد) به تعویق می‌اندازد. این بازار با وثیقه BUSD در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و ضریب قابل استفاده در آن از یک تا ۲۰ قابل تغییر خواهد بود.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه ترید توکن VAI را با ۸۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۹ مرداد ادامه خواهد داشت. کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازار VAI/USDT رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۵۰۰، ۴۰۰۰ و ۳۵۰۰ توکن VAI و نفرات چهارم الی دهم هرکدام ۳۰۰۰ توکن VAI جایزه دریافت می‌کنند. نفرات ۱۱ الی ۲۰ و ۲۱ الی ۳۰ به ترتیب هرکدام ۲۲۰۰VAI و ۱۵۰۰VAI جایزه دریافت می‌کنند. همچنین کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازار VAI/USDT بیشتر از ۷۰۰ VAI باشد و این بازار را به بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند و مراحل KYC1 را تکمیل کرده باشند مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ توکن VAI خواهند بود.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی گیت

۲۹مین دوره از سرویس ۶ روزه SharkFin BTC با ۳ الی ۱۶٪ سود سالانه در صرافی گیت برگزار می‌شود.

  • جزییات: سرویس Shark Fin به این صورت عمل می‌کند که در دوره ۶ روزه این سرویس بازه‌ای برای قیمت بیت کوین در نظر گرفته می‌شود. کاربر با سرمایه‌گذاری در این سرویس می‌تواند در سود آن سهیم باشد. بازه تعریف شده برای قیمت بیت کوین در این دوره بین ۴۲،۵۰۰ دلار الی ۴۹،۵۰۰ دلار است. اگر در تمام طول این دوره قیمت بیت کوین در همین بازه باقی بماند، سود کاربر تا ۱۶٪ سود سالانه افزایش می‌یابد. هرچه قیمت به ۴۹،۵۰۰ دلار نزدیکتر باشد سود نیز به ۱۶٪ نزدیکتر می‌شود. حال اگر در طول این دوره قیمت از این محدوده خارج شود، نرخ سود کاربر در این سرویس به ۳٪ سود سالانه خواهد رسید.

صرافی گیت به کاربران جدید خود Mystery Box هدیه می‌دهد.

  • جزییات: این هدیه به کاربرانی تعلق می‌گیرد که تا تاریخ ۳۱ اکتبر (۹ آبان) برای اولین بار در این صرافی ثبت‌نام کنند. در هر Mystery Box مقداری پاداش به صورت تصادفی توزیع می‌گردد. هر کاربر جدید این صرافی تنها می‌تواند یک بار یک جعبه انتخاب کند. جایزه این جعبه‌ها پس از آنکه مراحل ثبت‌نام کاربر تکمیل گردد به حساب او واریز می‌شود. صرافی گیت حق تغییر و ملغی کردن این کمپین را برای خود محفوظ نگه می‌دارد.

صرافی گیت نسخه جدید استخراج نقدینگی BTC/USDT, ETH/USDT, ETH/BTC را راه‌اندازی کرده است.

  • جزییات: صرافی Gate.io استخرهای پاداش استخراج نقدینگی را برای جفت ارزهای BTC/USDT, ETH/USDT, ETH/BTC راه‌اندازی کرده است. به مدت ۷ روز پاداش در نظر گرفته شده برابر ۱،۸۳۰.۷ USDT است. جفت ارز ETH/BTC بیشترین نقدینگی به میزان ۱،۹۳۵،۶۳۶.۳ دلار را در اختیار دارد.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز ارز اتریوم (ETH) به مدت ۷ روز در سرویس HODL&EARN این صرافی تا سقف ۰.۷٪ سود سالانه دریافت نمایند.

صرافی Bitstamp

صرافی Bitstamp کارمزد برداشت USDT و KNC را افزایش داده است. در این تغییرات کارمزد برداشت توکن شبکه کایبر ۴ KNC و کارمزد برداشت تتر ۷ USDT در نظر گرفته شده است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر سرویس‌ها
بایننسORN/BUSD, QUICK/USDT,TLM/TRYDF/BUSD,HEGIC/BUSD, TORN/USDT, TORN/BTC, TORN/BUSD,TRU/USDT , TRU/BTCمجموعه The Paradox Forge به بازار Binance NFT اضافه شد.
کوینکسORN
REQ
DDX
ORN/USDT
REQ/USDT
DDX/USDT
اوکی‌اکسسپرده‌گذاری توکن‌های COMP,VELO
BitstampUNI,COMP,USDTاین توکن‌ها برای کاربران آمریکایی اضافه شده است.
هوبیIOTX/USDTAKRO/USDT, SAND/USDT, RVN/USDT, RNDR/USDT , MASK/USDT ,DOGE و AXS به سرویس وام‌دهی اضافه شدند.
کوین‌بیسAXS
REQ
TRU
QUICK
WLUNA
پولونیکسACH1ACH1/USDT
TRU/TUSD
Crypto.comCQT
QUICK
PLA
PLA/USDTXLMUSD,LUNAUSD,EGLDUSD به بازارهای آتی اضافه شدند.
کوکوینREQ/USDT
GALAX/USDT
گیتHYDRAHYDRA/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا