اخبار خارجی

مدیر مایکرواستراتژی: اتریوم جی‌پی مورگان و نظام بانکی را نابود می‌کند

مایکل سیلور مدیر عامل شرکت مایکرو استراتژی اتریوم را یک رقیب جدی صنایع مالی می‌داند. او در مصاحبه با شبکه CNBC نظر خود در مورد صنعت ارزهای دیجیتال و آینده این حوزه را به اشتراک گذاشت.

کورتنی ریگان خبرنگار این شبکه از سیلور پرسید که چرا شرکت‌های نرم‌افزاری به خرید بیت کوین ادامه می‌دهند. این سوال خبرنگار به بیانیه شرکت مایکرو استراتژی در ۱۴ ژوئن مبنی بر فروش ۱ میلیارد دلار سهام این شرکت برای خرید بیت کوین برمی‌گردد.

سیلور Bitcoin را طلای دیجیتال در یک شبکه بزرگ تکنولوژی خطاب کرد و پیش‌بینی کرد که این رمزارز توسط میلیاردها نفر پذیرفته شود.

مایکل سیلور در مصاحبه با شبکه CNBC

یکی از بحث‌های هیجان انگیز این مصاحبه زمانی بود که دیگر مجری برنامه کلمه ماکسیمالیست بیت کوین را در گوگل جستجو کرد. پس از آن او نظر مایکل سیلور در مورد اتریوم را جویا شد و پرسید که آیا در شرکت مایکرو استراتژی جایی برای ارز دیجیتال ETH وجود دارد یا خیر.

سیلور در پاسخ به او گفت که او بیت کوین را به عنوان یک دارایی دیجیتال و با ارزش‌ترین شبکه می‌بیند و آن را با ساختار بلاک‌های این اکوسیستم توضیح داد. وی اذعان داشت:

بیت کوین را مانند بلوک‌های گرانیتی مجازی منهتن در نظر بگیرید. بعد از آن ارزهای دیجیتال دیگری مانند تتر و استیبل‌کوین‌ها قرار دارند. آنها قرار است بازارهای پولی فضای مجازی باشند. پس از آن برنامه‌های دیجیتالی مانند اتریوم وجود دارند.

مایکل سیلور اضافه کرد:

اتریوم قرار است ساختمان جی‌پی مورگان و نظام بانکی و تمام صرافی‌ها را از میان بردارد.

وی مدعی شد که جا برای سایر دارایی‌های رمزنگاری شده نیز وجود دارد و گفت:

به نظر من با شروع اینکه بازار درک مناسبی از این دارایی‌ها پیدا کند، جا برای همه آنها وجود خواهد داشت.

با این حال مدیر عامل شرکت مایکرو استراتژی به خرید اتریوم و یا سایر رمزارزها توسط این شرکت اشاره‌ای نکرد.

MicroStrtegy در ۱۸ خرداد اعلام کرد که ۵۰۰ میلیون دلار اوراق قرضه خود را فروخته است و قصد دارد با استفاده از آن، بیت کوین بیشتری خریداری کند.

مایکل سیلور در توییت از مخاطبین خود پرسید که آیا به نظر آنها قیمت بیت کوین تا ۷ سال دیگر، سالانه ۶.۱۲۵٪ افزایش پیدا می‌کند؟ این مقدار برابر مبلغی است که مایکرو استراتژی برای بازپرداخت به خریداران اوراق قرضه باید پرداخت کند. در زمان نگارش این خبر حدود ۹۰٪ از پاسخ‌ها مثبت بوده است.

نظرسنجی مایکل سیلور در مورد قیمت بیت کوین

بنا به گزارش BitcoinTreasuries، شرکت مایکرو استراتژی ۹۲،۰۷۹ بیت کوین معادل ۳.۶۸ میلیارد دلار در اختیار دارد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا