اخبار بیت کوین

مایکرواستراتژی ۱۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

شرکت مایکرواستراتژی، یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران سازمانی بیت کوین اعلام کرد در ماه آگوست و سپتامبر در مجموع ۵۴۴۵ واحد بیت کوین با قیمت متوسط ۲۷،۰۵۳ دلار در مجموع به ارزش ۱۵۰ میلیون دلار خریداری کرده است.

به نقل از تراست نودز، بر اساس اسناد موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، مایکرواستراتژی این بار در بازه ۱ آگوست تا ۲۴ سپتامبر (۱۰ مرداد تا ۱ مهر)، ۱۴۷.۳ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده و به خزانه خود اضافه کرده است.

با احتساب این خرید، در حال حاضر مایکرواستراتژی ۱۵۸،۲۴۵ واحد بیت کوین دارد و در مجموع ۴.۶۸ میلیارد دلار، یعنی به طور میانگین ۲۹،۵۸۲ دلار به ازای هر واحد هزینه کرده است. با توجه به قیمت بیت کوین، سرمایه‌گذاری مایکرواستراتژی در حال حاضر ۴.۱۲ میلیارد دلار ارزش دارد.

توییت مایکرواستراتژی
منبع: توییتر

همچنین، مایکرواستراتژی اعلام کرد ماه گذشته برای عرضه و فروش ۷۵۰ میلیون دلار از سهام خود با شرکت‌های کاون اند کامپنی (Cowen and Company)، کاناکورد جنیوییتی (Canaccord Genuity) و برنبرگ کپیتال مارکتس (Berenberg Capital Markets)‌ به توافق رسیده است.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا