اخبار خارجی

مایک نوگراتز بار دیگر بر پیش بینی ۲۰۰۰۰ دلاری قیمت بیت کوین خود تاکید کرد

مایک نوگراتز مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) طی مصاحبه اخیر خود با کلی ایوانز (Kelly Evans) از CNBC بار دیگر پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین پس از عبور از سطح دشوار ۱۰,۰۰۰ دلار، به ۲۰,۰۰۰ دلار دست خواهد یافت.

اگر قیمت بیت کوین به زودی از مرز ۱۰,۰۰۰ دلار عبور نکند متعجب خواهم شد. پس از آن قیمت های ۱۴,۰۰۰ و ۲۰,۰۰۰ دلار را مشاهده خواهیم کرد.

وی مدعی است که انتظار ندارد از بیت کوین به عنوان ارز قابل پرداخت استفاده شود و شرایط صعودی برای بیت کوین همانند طلا است.

تشدید رقابت دیجیتال

نوگراتز به یادآوری تلاش های کشور چین برای عرضه ارز دیجیتال منطقه ای با پشتوانه سبدی از ارزهای سنتی چین، ژاپن، کره جنوبی و هنگ کنگ پرداخت.

در نتیجه وی آمریکا را تشویق کرد تا در این زمینه و کار بر روی نسخه توکنی شده دلار آمریکا از این کشور عقب نماند.

وی در توضیح تفاوت های بین ونمو و دلار دیجیتال بیان کرد که دلار دیجیتال بیانگر سیستم غیرمتمرکز خواهد بود.

طبق گزارش U.Today، انتظار می‌رود که ونمو و پی‌پال هر دو به ۳۶۵ میلیون کاربر خود امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم سال جاری را ارائه دهند.

در این بین طبق گفته نوگراتز، فیسبوک نیز در صدد عرضه لیبرا تا انتهای سال جاری است.

مادر ارز دیجیتال در صدر کمیسیون SEC

نوگراتز در خصوص جدایی جی کلیتون (Jay Clayton) رییس کمیسیون SEC که اخیرا توسط دونالد ترامپ به دادستان بعدی بخش جنوبی نیویورک منصوب شده است گفت که صنعت ارز دیجیتال به کسی نیاز دارد که مقدار بیشتر در این عرصه حضور داشته باشد و در صدد درک آن باشد.

نوگراتز پیشنهاد داد که هستر پیرس (Hester Peirce) که به مادر ارز دیجیتال معروف است می‌تواند انتخاب خوبی برای جایگزین شدن کلیتون باشد. انتظار می‌رود که پیرس تا سال ۲۰۲۵ در کمیسیون SEC باقی بماند.

منبع
https://u.today/

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا