اخبار خارجی

نتایج بررسی جدید: سرمایه گذاران کریپتو می خواهند به سرعت پولدار شوند!

اخیرا مطالعه جدیدی توسط آژانس ریویلینگ ریلیتی (Revealing Reality) واقع در لندن صورت گرفته است که نشان می دهد اکثر سرمایه گذاران ارز دیجیتال بسیار علاقه مند هستند تا به سرعت پولدار شوند.

این تحقیق همچنین بیان می کند که تعداد قابل توجهی از تریدرها یا معامله کنندگان کریپتو این هیجان را دارند که طی یک دوره کوتاه با تلاشی کم، درآمد بیشتری کسب کنند.

در این تحقیق آمده است:

اکثر افراد بیان کردند که تمایل دارند در زندگی خود به مقدار پول قابل توجهی دست یابند و برخی به دنبال راه هایی برای درآمد خود بودند، برخی نیز راه های مختلفی را کاوش کرده اند تا بدون انجام کاری سریعتر پولدار شوند.

هم چنین این نظرسنجی بیان داشت که اکثریت قریب به اتفاق افراد حاضر در این نظرسنجی نگران این موضوع هستند که از خرید و حضور در فضای ارز دیجیتال و پس از انفجار قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ جا بمانند و خواهان این بودند وارد دنیایی شوند که هنوز کاملا شفاف نیست.

به علاوه، آژانس تحقیقاتی دیگری در انگلستان به اسم کانتار TNS از بیش از ۲ هزار کاربر نظرسنجی کرده است. این تحقیق نشان داد که حدود ۷۰ درصد افراد حاضر در نظرسنجی نمی‌دانستند کاربرد اصلی کریپتو چیست.

به علاوه، فقط ۸ درصد دارندگان دارایی های دیجیتال قبل از سرمایه گذاری در خصوص ارز دیجیتال تحقیق کرده اند و یک سوم پاسخ دهندگان پس از خرید، هرگز قیمت دارایی دیجیتال خود را بررسی نکرده‌اند.

تحقیق دیگری که توسط مرجع رسمی امور مالی یا FCA انجام شد بر این نکته تاکید کرد که نظرسنجی ها نباید به عنوان مدرک جامع در نظر گرفته شود. در آخرین گزارش کارگروه دارایی های دیجیتال که شامل دولت و بانک انگلستان است، خبر از ممنوعیت فعالیت چندین دارایی دیجیتال خبر داد و گفت:

شرکت ها باید به خاطر داشته باشند که خزانه داری سلطنتی در اوایل سال ۲۰۱۹ سند مشاوره ای در خصوص بررسی تغییرات قانونی منتشر خواهد کرد تا قانونگذاری و حوزه قضایی FCA را گسترش داده و شامل انواع دارایی های کریپتو شود.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا