اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

نسخه جدید نئو (NEO ۳.۰) به زودی منتشر خواهد شد

کاترینا ژانگ رییس روابط عمومی و بازاریابی نئو (NEO) درباره آخرین پیشرفت های نئو صحبت کرد که شامل برنامه های در حوزه مقیاس پذیری بلاک چین نئو و افزایش سرعت انجام تراکنش ‌ها می‌باشد.

هنگامی که از ژانگ درباره برنامه های آتی مقیاس پذیری این بلاک چین پرسیده شد وی گفت که نئو بروز رسانی این پلتفرم را با نام نئو ۳.۰ عرضه خواهد کرد. وی همچنین افزود:

این پلتفرم جدید ثبات و تعداد تراکنش بیشتری در ثانیه (TPS) ارائه می‌دهد و شبکه نئو را برای استفاده های واقعی روی بستر آن آماده خواهد کرد.

طبق صحبت های ژانگ، این اقدامات آن ها را برای اقتصاد هوشمند آماده خواهد کرد. پیشنهاد ارائه شده توسط اریک ژانگ در خصوص بخش پذیری نئو، شامل پیوستن جامعه توسعه دهندگان به NEO ۳.۰ می‌باشد.

کاترینا ژانگ بنیانگذار نئو توضیح داد که در گذشته محدودیت هایی در خصوص بخش پذیری NEO وجود داشت. در آینده قبل از اینکه GAS به صورت توکن های نئو توزیع شود، برای مدتی ذخیره خواهد شد. ژانگ اذعان داشت نتیجه این اقدام تراکنش آنی می‌باشد و می‌توانیم نئو را بخش پذیر کنیم. به این صورت مردم می‌توانند نئو را کمتر از یک واحد هم خریداری کنند.

هرچند این پیشنهاد هنوز تایید نشده است و باید توسط جامعه مورد ارزیابی قرار گیرد. ژانگ اشاره کرد که وایت پیپر این پروژه در چند ماه آتی عرضه خواهد شد.

طبق صحبت های کاترینا، توسعه فناوری بلاک چین در حال حاضر در مراحل اولیه قرار دارد. محدودیت های فنی بسیاری نظیر TPS محدود، عدم وجود ثبات و ظرفیت ذخیره سازی محدود وجود دارد. با استفاده از NEO ۳.۰ می‌توانند به TPS بیشتری دست یابند. نئو در حال حاضر امکان پردازش ۱۰۰ تراکنش در ثانیه دارد که با ایت رقم از بسیاری از پلتفرم های دیگر پیشی گرفته است. هدف NEO رسیدن به ۱۰۰ هزار تراکنش در ثانیه تا سال ۲۰۲۰ می‌باشد.

وی افزود :

 در خصوص محدودیت ظرفیت ذخیره سازی نیز در حال تحقیق بر روی NEO FS یا همان ذخیره غیرمتمرکز فایل نئو می‌باشیم. ما در برنامه خود پروتوکل NeoX را داریم که عملکرد میان بلاک چینی را امکان پذیر خواهد کرد.

کاترینا در پاسخ به این سوال که NEO در مقابل تراکنش های اسپم چه اقداماتی انجام می‌دهد، گفت که قبلا افراد تا ۱۰ تراکنش رایگان می‌توانستند انجام دهند اما حالا برای هر تراکنش باید هزینه بپردازند. وی گفت هنگامی که صرافی ها با ازدحام تراکنش ها مواجه شوند می‌توانند به منظور اولویت بندی تراکنش های خاص، هزینه های GAS را دخیل کنند. به این ترتیب علیرغم وجود تراکنش های اسپم، شبکه عملکرد خوبی خواهد داشت. ما به بهبود و ارتقای پلتفرم ادامه می‌دهیم و توسعه آن با چنین حملاتی متوقف نخواهد شد.

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا