اخبار آلتکویناخبار بلاکچینایردراپ

دارندگان کوین نئو (NEO)، توکن ONT جایزه می‌گیرند!

سرمایه گذاران کوین نئو (NEO)  ایردراپ رایگان توکن های ONT به ارزش ۴۰ میلیون دلار دریافت می‌کنند. کوین های NEO و ONT هر دو پروژه های بلاک چینی هستند که در کشور چین پایه گذاری شده‌اند و متعلق به شرکت آنچین (Onchain) می‌باشند. آنچین یک شرکت تحقیقاتی مبتنی بر بلاک چین است که در شهر شانگهای واقع شده است. آنتولوژی (Ontology) به تازگی شبکه اصلی خود را راه اندازی کرده است که موازی با پروژه های ترون و EOS می‌باشد و دارایی های خود را از توکن NEP-۵ در بلاک چین نئو انتقال داده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

نئو قبلا اعلام کرده بود تمام کاربرانی که در دوم ماه مارس کوین نئو ذخیره کرده اند به اعزای هر یک نئو حدود ۰.۱ توکن ONT دریافت خواهند کرد. این خبر پس از بیانیه آنتولوژی اعلام شد. آنتولوژی نیز بیان کرده بود که ۱۰۰ میلیون ONT و ۱۰ درصد از حداکثر عرضه را به نئو خواهد داد و این کار را به دلیل “همکاری های مربوطه و پشتیبانی از بازخورد جامعه نئو” انجام می‌دهد. نئو اخیرا اعلام کرد کاربران به ازای هر یک NEO که نگه دارند، ۰.۱ ONT دریافت خواهند کرد. بسیاری از کاربران سایت Reddit بیان کردند که آنها طی این هفته ایردراپ خود را دریافت کرده‌اند.

کاربران می‌توانند با استفاده از کلیدهای خصوصی خود در نئو به ایردراپ رایگان در بلاک چین ONT دسترسی پیدا کنند. این شرکت در حال حاضر به کل کاربرانی که در لیست ایمیلی آنها ثبت نام کرده و در اوایل سال درخواست های احراز هویت را تکمیل نموده‌اند، حدود 1000 ONT داده است. این شرکت اعلام کرد 53.75% عرضه در حال گردش را به تحولات و مشارکت های مختلف اختصاص خواهد داد. اکثر این سهم اختصاص داده شده وقف رشد اکوسیستم و جوامع خواهد شد.

نئو به عنوان اتریوم چینی نامگذاری شده است و اخیرا اعلام کرد که به “جامعه غیرمتمرکز” وارد خواهد شد. نئو محدودیت های خود را کمتر کرده است و به گروه های مختلف اجازه می دهد تا گره‌های (نود) شبکه باشند. این بیانیه موجب افزایش قیمت مبادلات نئو شده است. با این حال نئو همچنان مسئول انتخاب گره های موافق خواهد بود و ادعاها در مورد “غیرمتمرکز بودن” آن همچنان با شک و تردیدهایی همراه است.

طی چند سال گذشته حجم ایر دراپ ها در بین پروژه های بلاک چین رشد چشمگیری داشته است. این نوع پروژه ها معتقدند ایردراپ ها افراد بیشتری را به این توکن ها جذب می‌کنند و به شناخت بیشتر پروژه کمک می‌کند. در هر صورت این امر اقدام جدیدی نیست. تمام پروژه های بزرگ از بیت کوین گرفته تا دوج کوین همگی فاست (جایزه) رایگانی پرداخت کرده اند تا به کاربران اجازه دهند ارز دیجیتال داشته باشند و آن را تجربه کنند.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا