اطلاعیه صرافی

آدرس‌های کیف پول‌های صرافی اکسیر تغییر کرده است!

صرافی اکسیر آدرس کیف پول‌های استلار (XLM) ، ریپل (XRP) ، بیتکوین (BTC)، بیتکوین کش (BCH)  تمامی کاربران این صرافی را تغییر داده است.

  • بنابر اطلاعیه صرافی اکسیر، تعویض آدرس‌ کاربران برای تأمین امنیت هر چه بیشتر آدرس های واریزی کاربران پیاده سازی شده و این عملیات بصورت دوره‌ای و هر ۳ ماه یکبار انجام خواهد شد و  بزودی آدرس والت های دیگر کوین ها نیز به این روند اضافه خواهند شد.
  • امکان واریز به تمامی آدرس‌های قدیمی همچنان وجود دارد. توصیه صرافی اکسیر به کاربران گرامی این است که اقدام به ایجاد آدرس های جدید نمایند و از آنها استفاده کنند.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


رمزارزها و بازاراهای زیر به صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمزارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار آتی (Futures)سایر سرویس‌ها
بایننسقرارداد آتی ۰۹۲۴ رمزارزهای BTC و ETHNEO, VET
در سرویس Binance Staking
MATIC در سرویس Binance EARN
کوکوینOPS
HAPI
AIOZ
 OPS/USDT
HAPI/USDT
AIOZ/USDT
گیتORC
KEEP
ORC/USDT
KEEP/USDT
KEEP/ETH
کوینکسETNETN/USDT
ETN/BTC

صرافی پنکیک سواپ پروتکل Hacken Club را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE توکن HAI دریافت نمایند.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی بایننس

کمپین تابستانی پالیگان در صرافی بایننس با استخر جایزه ۱۵۰۰۰ توکن MATIC برگزار می‌شود.

  • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) ادامه خواهد داشت. در طرح اول این برنامه کاربرانی که یکی از دو فعالیت زیر را تکمیل کنند مشمول دریافت جایزه خواهند بود. الف) خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از ویزا یا مسترکارت به ارزش حداقل ۱۰۰ دلار از طریق درگاه‌های پرداخت کارت‌های اعتباری ب) واریز حداقل ۱۰۰ دلار ارزهای EUR یا GBP از طریق درگاه‌های Faster payment یا SEPAS. در هر روز در این مدت ۲۰۰ کاربر برنده خواهند بود و به حساب هر کاربر ۱۵ توکن MATIC واریز خواهد شد. در طرح تابستانه صرافی بایننس، با سپرده‌گذاری توکن MATIC در بخش Binance EARN می‌توانید تا سقف ۳۴.۴۷٪ سود سالانه به دست آورید. در این برنامه کاربرانی که زودتر اقدام کنند در اولویت قرار می‌گیرند. سود این طرح به صورت روزانه پرداخت خواهد شد. تنها شهروندان کشورهای سوییس، فنلاند، رومانی، نروژ، ایسلند، پرتغال، اسپانیا، دانمارک، استونی، بلغارستان، چک، بلژیک، اتریش، لهستان، یونان، ایرلند، لیتوانی، کرواسی، سان ماریو، لوکزامبورگ، لتونی می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

با شرکت در سرویس Dual Investment صرافی بایننس تا ۸۱٪ سود سالانه کسب کنید.

  • جزییات: ۴۷مین دوره از سرویس Dual Investment در صرافی بایننس برگزار می‌شود. مهلت شرکت در این برنامه تا تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) ساعت ۸:۳۰ به وقت تهران است. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند، در اولویت قرار دارند و می‌توانند با سپرده‌گذاری BTC, USDT و BUSD در دوره‌های ۸، ۱۵ و ۲۹ روزه در این برنامه شرکت کنند. کاربران توجه داشته باشند که فرمول محاسبه سود این محصول بر اساس قیمت بیت کوین در تاریخ‌های پایانی این دوره‌ها محاسبه می‌شود. قیمت مبنا کنونی ۴۰،۰۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

تخفیف در کارمزد معاملات فیوچرز توکن BUSD در صرافی بایننس

  • جزییات: معاملات آتی (Futures) جفت‌ارزهای BUSD در صرافی بایننس شامل تخفیف در محاسبه کارمزد خواهند بود. این تخفیف تا ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) در بازارهای ذکر شده محاسبه می‌شود. بر این اساس کارمزد سفارشات میکر (Maker یا سفارش گذار) به میزان ۰.۰۱۰۰٪ و کارمزد سفارشات تیکر (Taker یا پذیرنده سفارش) به میزان ۰.۰۱۷۰٪ در تمام سطوح کاربری کاهش می‌یابد.

صرافی بایننس کمپین خرید ارز دیجیتال در کشورهای آمریکای لاتین را با ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۲ ژوئن (۱ تیر) ادامه خواهد داشت. در این مدت تمام کاربران کشورهای آمریکای لاتین به جز شهروندان کشورهای آرژانتین، برزیل و السالوادور می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. در هر روز ۱۲۵ کاربری که زودتر از سایرین مراحل احراز هویت Intermediate خود را تکمیل کنند و حداقل ۵۰ دلار ارز دیجیتال را از طریق درگاه کارت‌های اعتباری خریداری کنند، هر کدام معادل ۱۰ دلار توکن BNB دریافت می‌کنند. اعتبار ووچر دریافتی ۱۴ روز پس از پایان کمپین به اتمام می‌رسد.

سرویس Binance Staking سپرده‌گذاری توکن‌های VET و NEO را برای دریافت توکن‌های GAS و VTHO فراهم آورده است.

  • جزییات: در سرویس Binance Staking، کاربران می‌توانند دارایی‌های NEO و VET خود را در دوره‌های ۱۵، ۳۰، ۶۰ روزه سپرده‌گذاری کنند و تا سقف ۸.۷۹٪ سود سالانه به صورت توکن‌های GAS و VTHO دریافت کنند. قیمت ارزهای نامبرده شده بر اساس نرخ بازارهای NEO/GAS و VET/VTHO در روز بعد از اتمام هر دوره محاسبه می‌شود.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین امکان واریز و برداشت رمزارز AVAX را بر بستر زنجیره C-Chain فراهم کرده است. شایان ذکر است که اکنون این صرافی از واریز و برداشت این رمزارز روی هر دو زنجیره X-Chain , C-Chain پشتیبانی می‌کند.

این صرافی امکان واریز و برداشت رمزارز TLOS روی شبکه اصلی TLOS فراهم کرده است. شایان ذکر است انتقال این رمزارز بر بستر شبکه اصلی آن، و شبکه‌های ERC-20 و BEP20 در این صرافی پشتیبانی می‌شود.

صرافی گیت

صرافی گیت برنامه رای‌گیری توکن KEX را با ۱۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۲۳ ژوئن ادامه خواهد داشت. کاربران می‌توانند تا ۲۷ خرداد ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران در این رای گیری شرکت کنند و در استخر جایزه به ارزش ۲۰،۴۱۰ توکن KEX سهیم باشند. در طرح دیگری از این برنامه، ۶۰۰ کاربری که زودتر از سایرین حداقل ۸۱۵ KEX به صرافی گیت واریز کنند، مجموعا ۳۰۰۰ دلار از این توکن را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. علاوه بر آن به برخی از کاربرانی که در فعالیت‌های تلگرامی و توییتری این توکن شرکت کنند، جوایزی به صورت توکن KEX اهدا خواهد شد.

عرضه اولیه پروژه delta-theta در صرافی گیت برگزار می‌شود.

  • جزییات: عرضه اولیه توکن DLTA در سرویس استارت آپ صرافی گیت تا ساعت ۶:۳۰ صبح ۲۷ خرداد ادامه دارد. عرضه نهایی توکن DLTA برابر ۱۰۰ میلیون واحد است که در این برنامه، ۳۸۸،۸۸۸.۸ از آن با قیمت اولیه ۰.۰۹ دلار به فروش می‌رسد. کاربران می‌بایست توکن DAO را به مدت ۲۰ روز در این صرافی قفل کنند و پرداخت خود را به وسیله توکن USDG انجام دهند. توزیع این توکن تا زمان رویداد صدور آن انجام نخواهد شد. برای خرید اولیه توکن DLTA به تکمیل مراحل احراز هویت در صرافی گیت نیاز است.

مسابقه ترید توکن DFYN در صرافی گیت با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌شود.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۳ ژوئن (۲ تیر) ادامه خواهد داشت. در این مسابقه، ۱۰۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات آنها در بازار DFYN/USDT مشمول دریافت بخشی از استخر جایزه به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار خواهند بود. نفرات اول تا سوم به ترتیب ۷۸۰، ۵۹۰ و ۳۹۰ توکن DFYN کسب می‌کنند. سایر برندگان این مسابقه به نسبت حجم معاملات‌شان مجموعا ۶۰۵۰ DFYN به ارزش تقریبی ۱۹،۳۷۵ دلار دریافت می‌کنند. در طرح دوم این برنامه، کاربرانی که در این صرافی ثبت نام می‌کنند و یک معامله موفق انجام دهند، معادل ۵ دلار از توکن DFYN دریافت می‌کنند. کاربرانی که زودتر اقدام کنند در اولویت خواهند بود.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما است. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا