اخبار کوتاه

راه‌اندازی سامانه ذخیره سازی امن رمزارزها در صرافی نوبیتکس

سامانه ذخیره سازی امن ارزهای دیجیتال در صرافی نوبیتکس پیاده سازی شده است. به نقل از وبسایت رسمی صرافی ایرانی نوبیتکس، مهمترین ویژگی های این سامانه نوین عبارتند از:

  • ارتقاء فرآیند ایجاد و ذخیره سازی آدرس
  • طراحی و پیاده سازی و ارتقاء ساخت و امضاء تراکنش ها به شکل آفلاین و مولتی سیگ برای کلیه رمزارزهای پشتیبانی شده به روش Native Multisig
  • با توجه به طراحی و فرآیندهای این سامانه، امنیت دارایی های دیجیتال کاربران در نوبیتکس ارتقاء چشمگیری پیدا نموده است. نگهداری دارایی ها با بالاترین استاندارد جهانی به شکل ذخیره سازی سرد در کنار ارتقاء مکانیسم تخلیه کلد ولت ها باعث شده است تا علاوه بر اینکه احتمال هک شدن دارایی های دیجیتال به شدت کاسته شود، دسترسی کامل به دارایی ها و برداشت به مقاصد نامعین برای هیچ فرد یا مدیری در نوبیتکس منحصراً، امکان پذیر نیست.
  • لازم به ذکر است که این فرآیند کاملا مستقل از نوع بلاکچین بوده و هیج‌گونه تاثیری در ساختار تراکنش‌های ساخته شده ندارد. به بیان دیگر، این روش چند امضایی برای شبکه هایی که حتی ماهیتاً امکان ساخت کیف پول چند امضایی را ندارند قابل پیاده سازی است. در این روش،‌ آدرس‌ها و تراکنش‌ها هیچ فرقی با روش عادی ندارند. عملیات چندامضایی کاملا به صورت رمزنگاری پایه‌ای پیاده‌سازی شده و به هیچ وجه از بلاکچین قابل تشخیص نمی‌باشند. علاوه‌براین، بر خلاف روش قبلی، در هیچ لحظه و در هیچ بخشی (حتی به صورت موقت) کلیدهای اصلی والت‌های native multisig تولید و ذخیره نمی‌شوند. به این ترتیب، هیچ فردی در هیچ زمانی نمی‌تواند به‌تنهایی دسترسی به دارایی‌های رمزارزی کاربران نوبیتکس داشته باشد.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی ایرانی رمزینکس، توکن ANKR و MATIC را به لیست بازارهای خود اضافه کرده است. بر اساس اطلاعیه این صرافی، توکن آنکر در رمزینکس بر بستر BEP2 قابل انتقال خواهد بود.

صرافی‌های رمزارز خارجی

با ثبت یک تراکنش موفق از صرافی بایننس به پلتفرم Bplay، در ایردراپ توکن NFT آن شرکت کنید.

  • جزییات: کاربران می‌توانند با ارسال یک تراکنش موفق از صرافی بایننس به پلتفرم Bplay  تا قبل از تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر)، واجد شرایط دریافت یک توکن NFT از این پلتفرم باشند. پلتفرم Bplay همکار رسمی بایننس در صنعت گیمینگ است. این خبر در توییتر بایننس منتشر شده است. توکن NFT بعد از اتمام مدت این برنامه به حساب کاربران ایردراپ خواهد شد.

صرافی پنکیک سواپ پروتکل Ampleforth را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE در این استخر، توکن AMPL دریافت کنند.

تعداد کل مبادله توکن‌ها در صرافی غیر متمرکز 1inch روی شبکه اتریوم به ۲ میلیون سواپ رسید.

با استفاده از برنامه تشویقی HODL & Earn و محصول جدید هولد روزانه صرافی Gate.io، کاربران می‌توانند با قفل کردن دارایی  PKF خود به مدت ۷ روز از سود سالانه ۱۰۰٪ بهره‌مند شوند. این برنامه تا ۲۱ ژوئن ادامه خواهد داشت. علاوه بر آن کاربران می‌توانند هر روز، با قفل کردن یکی از دارایی‌های BTC, ETH, USDT, FT, USDG به مدت ۷ روز، در این برنامه شرکت کنند و پاداش‌هایی با درصد سود متفاوت برای هر دارایی دریافت کنند.

برنامه رای‌گیری توکن FREE با ۱۵۰۰۰ دلار جایزه در صرافی گیت برگزار خواهد شد.

  • جزییات: کاربران می‌توانند از امروز تا 21 ژوِئن (۳۱ خرداد) با شرکت در این کمپین، از استخر پاداش به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار توکن FREE سهم دریافت کنند. در طرح اول این برنامه، کاربران می‌توانند تا ۲۵ خرداد با رای دادن به لیست شدن این توکن در صرافی گیت، ازاستخر جایزه به میزان ۳.۲۸۹ میلیارد توکن FREE سهم دریافت کنند. علاوه بر آن ۶۰۰ کاربری که زودتر از سایرین، حداقل مقدار ۱۳۲ میلیون واحد از این توکن را به صرافی گیت واریز کنند، مجموعا به میزان ۹۸۶ میلیون توکن FREE به ارزش تقریبی ۳۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد. این کاربران می‌بایست در این مدت حداقل ۱۳۱.۶ میلیون واحد توکن FREE به صرافی واریز کرده باشند. همچنین کاربرانی که در فعالیت‌های تلگرامی و توییتری این صرافی شرکت کنند، در قرعه کشی ایردراپ این توکن شرکت داده می‌شوند.
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا