مقالات عمومی

در سال جاری قیمت بیت کوین از ۹ هزار دلار فراتر نمی‌رود!

مایک نوگراتز مجددا نظر خود را در خصوص قیمت بیت کوین در انتهای سال تغییر داده است. مایک نوگراتز پس از تنها دو هفته نظر قبلی خود را مبنی بر قیمت ۱۰ هزار دلاری بیت کوین در انتهای سال به ۹ هزار دلار اصلاح کرده است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

مایک نوگراتز مدیر مالی سابق گروه سرمایه گذاری فورترس (Fortress) می‌باشد. مجله فوربز وی را در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ در فهرست میلیاردرها قرار داد.

نوگراتز در سخنرانی خود در رویداد مالی منهتن بیان کرد که به دلیل افت قیمت زیادی که بازار با آن مواجه است، افراد حاضر در این صنعت به منظور افزایش سرمایه و نجات این صنعت باید دارایی های مجازی خود را بفروشند.

اگرچه دلایل سخنان وی نامشخص است، با این وجود نوگراتز به حاضرین این رویداد گفت که به نظر وی در سال جاری قیمت بیت کوین از ۹ هزار دلار فراتر نمی‌رود. دو هفته پیش وی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا انتهای سال بیش از ۱۰ هزار دلار می شود.

هیچکس نمی‌داند نوگراتز این موضوع را بر چه اساسی پیش بینی می‌کند و چرا طی این مدت کوتاه نظر خود را در این خصوص تغییر می‌دهد. این پیش بینی به دنبال روند پیش بینی های هفتگی متخصصین این حوزه انجام می‌شود.

هنگامی که متخصصین نظر خود را دائما تغییر می‌دهند چطور می‌توان انتظار داشت که مردم به این پیش بینی ها توجه کنند؟ این شرایط یک موضوع را اثبات می‌کند اینکه بازار به حدی در نوسان است که حتی متخصصین نیز نمی‌توانند شرایط سال آینده را پیش بینی کنند. به این دلیل است که قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال باید خودتان تحقیقات لازم‌ را انجام دهید.

با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، رسیدن قیمت آن به ۹ هزار دلار به معنای افزایش ۳۶ درصدی می‌باشد. اگر به اتفاقات سال گذشته نگاهی بیاندازیم شاهد یک جهش صعودی در ماه نوامبر می‌باشیم. در آن زمان نوگراتز پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا انتهای سال جاری به راحتی به ۴۰ هزار دلار می‌رسد. در حال حاضر بیت کوین در روند صعودی قرار دارد.

نظر شما چیست؟ آیا روند صعودی و قیمت 9 هزار دلار برای بیت کوین اتفاق می افتد؟

منبع
coindesk

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا