NFTویدیو

مصاحبه با مدیرعامل OpenSea؛ هنوز راه زیادی پیش‌روی NFTها قرار دارد

دوین فینزر (Devin Finzer) مدیرعامل و هم‌بنیانگذار صرافی غیرمتمرکز OpenSea، سابقه فعالیت به‌‌عنوان برنامه‌نویس در شرکت‌های مطرحی مانند Google و Pinterest را در کارنامه خود دارد. او به همراه الکس آتلا (Alex Atallah) در سال ۲۰۱۷ پلتفرم OpenSea را طراحی کرد. در آن سال شاید کم‌تر کسی از NFTها و آینده درخشان آن مطلع بود؛ اما همان‌طور که دوین فینزر در طی این مصاحبه به آن اشاره می‌کند، آن‌ها تا به امروز به تلاش خود ادامه داده‌اند که به بزرگ‌ترین پلتفرم فعال در حوزه NFTها تبدیل شوند. 

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

مدیرعامل OpenSea در مصاحبه با کوین تلگراف پیام روشنی دارد. او معتقد است حوزه NFT علاوه‌بر داشتن ظرفیت رشد بالا، چالش‌ها و ریسک‌های منحصربه‌فرد خود را نیز دارد. این یکی از دلایلی است که دوین فینزر، جایگاه پلتفرم و صنعت توکن‌های یکتا را در گام‌های ابتدایی یک مسیر طولانی می‌بیند. 

دنیای ناشناخته NFT؛ تهدید و فرصتی هم‌زمان از نگاه دوین فینزر

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

تیم مدیریتی OpenSea به خوبی می‌دانند، همان‌گونه که توانسته‌اند به سرعت به بزرگ‌ترین بازار خرید و فروش NFTها تبدیل شوند، امکان این مسئله وجود دارد که در صورت اتخاد سیاست‌های اشتباه و تصمیم‌گیری‌های غلط، با همان سرعت اعتماد کاربران خود را از دست بدهند.

مدیرعامل OpenSea در مصاحبه با Cointelegraph مشخص است که به اهمیت سیاست‌گذاری در این حوزه آگاه است. از همین رو تهدیداتی که ممکن است اعتماد کاربران را هدف قرار دهد، به خوبی شناسایی کرده است. به دنبال همین بحث، مدیرعامل بزرگ‌ترین بازار توکن‌های غیرمثلی‌، این مساله را فرصتی برای بازنگری در سیاست‌ها و موقعیتی برای رفع اختلال‌های موجود می‌داند. 

انقلاب NFT در گیمینگ نزدیک است؟

مصاحبه با مدیرعامل Opensea

شاید تا دهه گذشته کم‌تر کسی تصور می‌کرد که مدیرعامل یک بازار معاملاتی، خود را یک گیمر بداند. اما به لطف تکنولوژی بلاکچین و ظهور NFTها، ویژگی‌های جدیدی در دنیای گیمینگ تجربه می‌کنیم. هم از نظر اقتصادی و هم از نظر فناوری،‌ موج جدیدی از بازی‌های ویدیویی به وجود آمده است. 

Devin Finzer هیجان‌انگیزترین شاخه فعالیت NFTها را در دنیای گیمینگ می‌داند. او قبول دارد که یک حرکت ریشه‌دار و بلندمدت در این عرصه در حال رقم خوردن است. دوین فینزر تصور می‌کند در آینده سازندگان بزرگ بازی‌های ویدیویی نیز به این حوزه ورود می‌کنند و در کنار آن پروژه‌های فعلی مانند اکسی اینفینیتی به رشد خود ادامه دهند. 

منبع
youtube

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا