اخبار آلتکوینایردراپ

سومین ایردراپ آپتیمیزم؛ کدام دسته از کاربران واجد شرایط هستند؟

تیم توسعه آپتیمیزم از مرحله سوم ایردراپ این شبکه لایه ۲ خبر داد. بر اساس اطلاعیه آپتیمیزم، در این مرحله ۱۹.۴ میلیون واحد توکن OP با ارزشی بالغ بر ۲۶ میلیون دلار میان ۳۱،۸۷۰ کاربر واجد شرایط توزیع خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از د بلاک، آپتیمیزم یک راهکار لایه ۲ بر بستر بلاکچین اتریوم است که از رول‌آپ‌های آپتیمیستیک (Optimistic-Rollup) برای بهبود مقیاس‌پذیری برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کند.

به گفته تیم توسعه آپتیمیزم، هدف از مرحله سوم ایردراپ مانند مراحل پیش، رشد تعامل کاربران در این شبکه لایه ۲ و پاداش‌دهی به آنها به منظور مشارکت در دائوی این پروژه (Optimism Collective) است. این توکن‌ها بخشی از ۱۹٪ عرضه آپتیمزیم است که به ایردراپ اختصاص داده شده و مقدار آنها افزایش نخواهد یافت.

کاربرانی که بین ۲۰ ژانویه تا ۲۰ جولای (۳۰ دی ۱۴۰۱ تا ۲۹ تیر ۱۴۰۲) با توکن‌های OP خود در رای‌گیری‌های حاکمیتی دائوی آپتیمیزم شرکت کرده‌اند واجد شرایط مرحله سوم ایردراپ این پروژه هستند. به کاربران واجد شرایط حداکثر ۱۰،۰۰۰ توکن OP تعلق می‌گیرد و افرادی که توکن‌های خود را کمتر از ۷ روز برای رای‌گیری قفل کرده‌اند شامل این ایردراپ نخواهند شد.

مقدار توکن دریافتی هر کاربر بر اساس تعداد توکن‌های OP که در رای‌گیری‌های حاکمیتی استفاده شده ضرب در مدت زمان هولد آنها مشخص می‌شود. در صورتی که کاربران حداقل ۱۸۰ توکن OP را طی ۱۰۰ روز در دائوی آپتیمیزم استفاده کرده یا به اصطلاح دلگیت (delegate) کرده باشند، در این مرحله از ایردراپ شرکت داده خواهند شد.

مرحله سوم ایردراپ آپتیمیزم در حالی اعلام می‌شود که این پروژه چند روز پیش باقی مانده توکن‌های مربوط به مرحله نخست را بین افراد واجد شرایطی که هنوز اقدام به دریافت ایردراپ نکرده بودند توزیع کرد.

با پایان مرحله سوم، ۵۷۰ میلیون توکن OP برای ایردراپ‌های آینده آن در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا