اطلاعیه صرافی

صرافی پنکیک سواپ پشتیبانی از zkSync Era را آغاز کرد

صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ (PancakeSwap) که در ابتدا روی شبکه بی‌ان‌بی چین (BNB Chain) راه‌اندازی شده بود، برای افزایش پایگاه کاربری و درآمد خود سعی کرده است با بلاکچین‌های دیگر ادغام شود. این صرافی در جدیدترین به‌روزرسانی خود با شبکه زی‌کی‌سینک اِرا (zkSync Era) ادغام شده است و به‌زودی خدمات فارمینگ را هم در آن راه‌اندازی می‌کند.

به نقل از کوین‌دسک، چف کوکوآ (Chef Cocoa)، یکی از توسعه‌دهندگان صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ، اعلام کرد که این پلتفرم در پنج‌شنبه هفته گذشته پشتیبانی از زی‌کی‌سیک اِرا را آغاز کرده است.

به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی با برنامه‌های پنکیک سواپ برای افزایش پایگاه کاربری و درآمد خود مطابقت دارد. در زمان راه‌اندازی، خدمات پنکیک سواپ در زمینه سوآپ توکن و تامین نقدینگی با کارمزد تراکنشِ ۰.۰۱٪ از ارزش معاملات در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

خدمات مربوط به فارمینگ هم احتمالا در هفته‌های آتی عملیاتی می‌شود تا کاربران بتوانند توکن‌های استخر نقدینگی (LP) خود را استیک کنند و با حفظ موقعیت توکن‌های LP خود، توکن پنکیک سواپ (CAKE) را به‌عنوان پاداش کسب کنند. استخر نقدینگی مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال است که در یک قرارداد هوشمند قفل می‌شوند و نقدینگی موردنیاز برای افزایش سرعت تراکنش‌های پلتفرم‌های معاملاتی را فراهم می‌کنند.

پنکیک سواپ هم به‌عنوان یک صرافی غیرمتمرکز به واسطه‌های مختلف تکیه نمی‌کند و از قراردادهای هوشمند برای پردازش معاملات، وام‌دهی و قرعه‌کشی‌های خود استفاده می‌نماید. این صرافی هم‌اکنون در شبکه‌های بی‌ان‌بی چین، اتریوم، پالیگان zkEVM، آپتوس و زی‌کی‌سینک ارا قرار دارد. داده‌های وب‌سایت دیفای‌لاما (DefiLlama) هم نشان می‌دهد که ارزش کل سرمایه قفل‌شده این پلتفرم، به ۱.۵ میلیارد دلار رسیده است.

ارزش کل سرمایه قفل‌شده صرافی پنکیک سواپ
داده‌های مربوط به ارزش کل سرمایه قفل‌شده صرافی پنکیک سواپ – منبع: دیفای‌لاما

همان طور که پیش از این گزارش دادیم، شرکت متر لبز (Matter Labs)، توسعه‌دهنده زی‌کی‌سینک ارا، این شبکه را در ماه مارس (اسفند) راه‌اندازی کرده است. زی‌کی‌سینک ارا یک راهکار لایه ۲ اتریوم و سازگار با ماشین مجازی اتریوم (برنامه‌ای که اسکریپت‌ها را اجرا می‌کند) است که به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های مختلف اجازه می‌دهد برنامه‌های خود را با استفاده از یک کد مشابه در شبکه اصلی اتریوم و زی‌کی‌سینک ارا مستقر کنند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا