اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

رای‌گیری پنکیک سواپ برای کاهش صدور توکن CAKE آغاز شد

توسعه‌دهندگان بزرگترین صرافی غیرمتمرکز بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) رای‌گیری مهمی را آغاز کرده‌اند.

به گزارش میهن بلاک چین و به نقل از U.Today، هدف اصلی این رای‌گیری کاهش صدور و در نتیجه، کاهش تورم توکن CAKE است. همزمان، این رای‌گیری نرخ سود سالانه استخرهای سهام‌گذاری و فارم‌های مرتبط با توکن CAKE را کاهش خواهد داد. توضیحات کامل این رای‌گیری در وبسایت پنکیک‌سواپ در دسترس قرار دارد. این رای‌گیری دو روز به طول می‌انجامد و در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر) به پایان می‌رسد.

توییت پنکیک‌سواپ
منبع: Twitter

کاهش توکن‌های CAKE

قوانین تورم برای رمزارزها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در مورد توکن CAKE می‌توان گفت که این توکن دارای سقف موجودی در گردش است. توسعه‌دهندگان پنکیک‌سواپ توضیح داده‌اند که این موضوع، کاربران را تشویق می‌کند تا نقدینگی بیشتری ارائه دهند. این دلیل منطقی به نظر می‌رسد، زیرا نقدینگی در دسترس، نکته مهمی برای عملکرد صرافی‌ها محسوب می‌شود. در نتیجه، دارندگان مجبور می‌شوند تا به طور مرتب، توکن‌های CAKE خود را به استخرهای پنکیک‌سواپ ارائه دهند تا هر سال از کاهش ارزش توکن‌های CAKE جلوگیری کنند.

به منظور مدیریت این مسأله، در تاریخ ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) رای‌گیری در خصوص محدودسازی حداکثر موجودی توکن CAKE به ۷۵۰ میلیون توکن انجام شد. این رای‌گیری با تصویب موضوع مذکور پایان یافت. بدین ترتیب، کل تعداد توکن‌های در گردش به غیر از توکن‌های سوزانده‌شده به ۳۰۷.۴ میلیون توکن رسید. این تصمیم تاثیر بسیار مثبتی بر قیمت توکن CAKE گذاشت و در آن زمان، قیمت این رمزارز طی ۲ روز تقریبا ۴۰٪ افزایش یافت.

علی‌رغم این اقدام مثبت، احساس بازار کریپتو در ماه‌های اخیر به شدت بدبینانه شده است و قیمت توکن CAKE تا ۳۰٪ کاهش یافته است. با این حال، توسعه‌دهندگان پنکیک‌سواپ تصمیم گرفته‌اند که هیچ مشکلی جلودار آنها نباشد و اکنون که قیمت تو‌کن‌ CAKE کاهش یافته است، تصمیمات ضروری را اتخاذ کنند. پس از اعلام رای‌گیری اخیر، قیمت تو‌کن‌ CAKE تا ۷.۵٪ افزایش یافت و پس از اندکی اصلاح قیمت به ۳.۲ دلار رسید.

قیمت توکن Cake
نمودار قیمت تو‌کن‌ Cake

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا