تحلیل فاندامنتال

ارز دیجیتال پیمون (PayMon) هیچ ارتباطی به ارز دیجیتال پیمان ندارد!

با توجه به سوالات مکرر کاربران در مورد ارز دیجیتال پیمان، تصمیم گرفتیم که این مقاله را در راستای شفاف سازی نام ارز دیجیتال پیمان منتشر کنیم. مدتی است که بعضی از سایت های خارجی ارز دیجیتال پیمان را به صورت PayMon و بعضی دیگر به صورت Peyman می نویسند و این امر ممکن است بسیاری از کاربران را به اشتباه بیاندازد. البته در سپیدنامه شرکت ققنوس، پیمان به صورت PayMon نوشته شده است ولی باید در نظر داشته باشیم که ارز دیجیتال دیگری با این نام در بازار ارزهای دیجیتالی وجود دارد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بر همین اساس نیم نگاهی به ارز دیجیتال PayMon می اندازیم. ارز دیجیتال PayMon از ماه ژانویه ۲۰۱۸ فعالیت خود را آغاز کرده است و می توانید تاریخچه قیمتی آن را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

PayMon

این ارز دیجیتالی در بازار اکسچنج HitBTC هم موجود است و به نظر می رسد خیلی از کاربران این ارز را با ارز دیجیتال ایرانی پیمان اشتباه گرفته اند. سپیدنامه شرکت ققنوس در ارتباط با ارز دیجیتال پیمان یا PayMon در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 ارز دیجیتال ایرانی پیمان سپیدنامه

 

 

ارز دیجیتال ایرانی پیمان (PayMon) اولین رمزارز ملی با پشتوانه طلا است که توسط شرکت ققنوس و با همکاری چهار بانک پارسیان، پاسارگاد، ملی و ملت ایجاد شده است.

نظر یکی از کاربران در ارتباط با این موضوع در صفحه قیمت لحظه ای و نمودار قیمت Paymon در تصویر زیر قابل مشاهده است.

PayMon is not Peyman

امیدواریم که کاربران ایرانی به اشتباه به جای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال پیمان، در پروژه هم نام دیگر PayMon سرمایه گذاری نکنند.

 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا