اخبار خارجی

پالیگان، سرویس احراز هویت خود به نام «Polygon ID» را راه‌اندازی کرد

شبکه پالیگان سرویس احراز هویت وب ۳.۰ با نام «Polygon ID» را راه‌اندازی کرد. برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین می‌توانند با استفاده از این سرویس، اعتبار کاربران را بدون به خطر انداختن اطلاعات شخصی آنها تایید کنند.

به گزارش د بلاک، پروژه‌های مبتنی بر شبکه پالیگان و مجموعه‌های توکن‌های غیرقابل تعویضی مانند Kaleido، Fractal و Collab.Land پیش از این حمایت خود را از پروژه Polygon ID اعلام کرده‌اند. این سرویس که با یک کیت توسعه همراه است، در عین حفظ حریم خصوصی آنچین، داده‌های کاربران را برای برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین تایید می‌کند. علاوه بر این، این پروژه از گواه دانش صفر استفاده می‌کند و با رمزگذاری داده‌ها و پنهان کردن آنها، آنها را اعتبارسنجی و تایید می‌کند.

 Polygon ID را می‌توان در احراز هویت صرافی‌های متمرکز، پلتفرم‌های دیفای مجوزدار و پرداخت‌های فیات آن رمپ و آف رمپ استفاده کرد. این سرویس با کیف پول پالیگان سازگار است.

یکی از سخنگویان پالیگان در رابطه با سرویس احراز هویت این پروژه گفت:

Polygon ID انطباق با قوانین را برای صنعت وب ۳ و وب ۲ امکان‌پذیر کرده و چارچوب نظارتی را از طریق بررسی‌های احراز هویت مشتری و مبارزه با پولشویی تقویت می‌کند. قابلیت استفاده مجدد و استقلال شخصی داده‌ها، هزینه، زمان و پیچیدگی احراز کاربران را کاهش می‌دهد.

توسعه‌دهندگان اصلی پالیگان، کیت توسعه این سرویس را در فناوری zkEVM این شرکت ادغام کرده‌اند. انتظار می‌رود zkEVM پالیگان تا اواخر ماه جاری راه‌اندازی شود.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا