متوسط مقالات

رتبه‌بندی کیو دیفای ؛ انتخاب سرمایه‌گذاری سودآور در حوزه DeFi!

رتبه‌بندی کیو دیفای ( Q DeFi Rating) مفهوم جدیدی است که قصد داریم تا شما را با آن آشنا کنیم. ییلد فارمینگ و سرمایه‌گذاری رمزارز، زمانی که خطرات را درک کرده و آن‌ها را دقیق ارزیابی کنید، می‌تواند سودآور باشد.

خطرات در همه جا وجود دارد: قراردادهای هوشمند، ضرر ناگهانی، خارج شدن سرمایه از بازار، از دست رفتن سرمایه، نوسانات توکن، طمع مردم. چرا وقتی برخی از پروژه‌ها وعده بیش از ۱۰ هزار درصد یلد سالانه (APY) می‌دهند به کمتر رضایت دهید؟ در چنین محیطی، انتخاب پروژه‌ای که ۱۵۰ درصد می‌دهد، شبیه ضرر کردن است. اما آیا سرمایه‌گذاری در پروژه‌ای که هزاران درصد سود سالیانه را پیشنهاد داده، کار درستی است؟ 

علت اصلی اقدامات ناامن، کمبود اطلاعات، ماهیت گمراه‌کننده اطلاعات و کمبود دانش برای نتیجه‌گیری دقیق از آن‌ها است. رتبه‌بندی کیو دیفای با آموزش، ارائه تجزیه و تحلیل پیشرفته در مورد هر موقعیت سرمایه‌گذاری، ارائه بینش در مورد عملکرد پروژه‌ها و همچنین توصیه‌های موردی، به کاربران کمک می‌کند تا در مدیریت پورتفولیوی خود بهتر عمل کنند.

آشنایی با رتبه‌بندی کیو دیفای

رتبه بندی Q DeFi

رتبه‌بندی کیو دیفای یک پایگاه داده متعلق به بخش دیفای است و به‌عنوان ابزاری پیشرفته برای مدیریت پورتفولیو طراحی شده است. ارزش اصلی آن در جمع‌آوری همه داد‌ه‌ها در یک مکان نیست بلکه در روش پیچیده و رتبه‌بندی خودکار است که شاخص‌های بازار و جریان نقدینگی را تجزیه و تحلیل می‌کند. بنابراین، کاربران می‌توانند عملکرد و سودآوری پورتفولیوی خود را ارزیابی کنند، استراتژی سرمایه‌گذاری خود را تغییر دهند و فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری را کشف کنند.

زمانی که وارد سایت رتبه بندی کیو دیفای شویم، در صفحه اصلی آن، لیستی از تمام بخش‌های موجود در پلتفرم را مشاهده می‌کنید:

  • «همه استخرها» محلی برای مقایسه سود استخرهای نقدینگی، میزان بازده سرمایه‌گذاری آن‌ها و چگونگی تغییر حجم استخرها در ۲۴ ساعت گذشته است.
  • «کوین مارکت کپ» اطلاعات اساسی در مورد ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند: توضیحات کوین، قیمت کوین، تغییرات قیمت طی ۲۴ ساعت گذشته، مارکت کپ و حجم معاملات روزانه.
  • «نبض پالس» نمای کلی از همه پروژه‌های دیفای است که می‌توان آن‌ها را براساس بلاک چین، برچسب یا مقدار کل سرمایه قفل شده مرتب کرد.
  • بخش «استخرهای ییلد فارمینگ»، نقدینگی استخر یلد فارمینگ، حجم و عملکرد آن‌ها را پوشش می‌دهد.
  • «پروژه‌های فارمینگ» نگاهی دقیق‌تر به ییلد فارم‌ها است.
  • «حراج توکن ‌ها» لیستی از تمام ICO ها (عرضه اولیه کوین)، IDO ها، STO ها، IPO ها و ILO ها است که با اطلاعاتی در مورد چگونگی شرکت کردن در آن‌ها را توضیح می‌دهد.
  • بخش «پروژه‌ها» کتابخانه‌ای از کلیه پروژه‌ها، توضیحات و رتبه‌بندی‌ها است. سیستم رتبه‌بندی اختصاصی ما، پروژه‌ها را براساس عوامل مختلفی از امنیت فنی تا پشتیبانی مشتری ارزیابی می‌کند. کاربران می‌توانند با امتیاز دادن تجربه خود در پروژه‌ها را اعلام و بر نتایج تاثیر بگذارند. هر صفحه همچنین دارای یک بخش «چت بدون سانسور» است، جایی که هرکسی می تواند نظر صادقانه خود را بگوید.
  • «مرکز تحقیقات» منبع بی‌پایان خواندن درباره بازار، روندها، استراتژی‌ها و پروژه‌ها است. «واژه‌نامه» فرهنگ لغت رمزارز، شامل کلیه اصطلاحات و تعاریف است.

ایجاد حساب شخصی رتبه‌بندی کیو دیفای

بزرگ‌ترین منبع، حساب شخصی شما در رتبه‌بندی کیو دیفای است. ابتدا بیایید داشبورد و عملکرد آن را بررسی کنیم، سپس موارد استفاده و مزایای آن را بررسی کنیم.  برای دیدن همه سرمایه‌گذاری‌های خود در یک داشبورد، ب