اخبار کوتاه

توکن طرفداری پورتو در لانچ‌پد صرافی بایننس عرضه می‌شود

با معرفی توکن طرفداری تیم پورتو با نماد PORTO این رمز ارز در سرویس لانچ‌پد صرافی بایننس عرضه می‌شود. جزییات فروش توکن PORTO در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


صرافی بایننس

اطلاعیه صرافی بایننس درباره به‌روز رسانی و هارد فورک شبکه تتا (THETA)

 • جزییات: به‌روز رسانی و هارد فورک شبکه تتا در بلاک ۱۲،۷۴۹،۹۵۲ یا تقریبا در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۱ ساعت ۲ به‌وقت UTC انجام خواهد شد. واریز و برداشت تتا از ساعت ۱ در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۷ آبان) تعلیق خواهد شد. فرآیند ارتقا تاثیری بر معاملات رمز ارز تتا نخواهد داشت. بایننس تمامی اقدامات فنی لازم برای همه کاربرانی که در اکانت بایننس خود تتا دارند را مدیریت می‌کند. ارتقا و هارد فورک شبکه تتا منجر به ایجاد توکن‌های جدید نمی‌شود. به محض ایجاد ثبات در شبکه بایننس واریز و برداشت توکن تتا را امکان‌پذیر خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

معرفی توکن طرفداری FC Porto در ۲۳مین لانچ‌پد بایننس

 • جزییات: فن توکن تیم فوتبال پورتو در ۲۳مین دوره از سرویس لانچ‌پد بایننس در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. عرضه کل توکن‌ PORTO ۴۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد است که ۱۰٪ از این مقدار (۴،۰۰۰،۰۰۰ واحد) در جریان لانچ پد عرضه خواهد شد. قیمت فروش هر توکن پورتو در لانچ پد ۱ دلار است و سقف خرید هر کاربر ۱۰،۰۰۰ دلار است. کاربران برای مشارکت در خرید باید به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۱ تا ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۵ لغایت ۲۵ آبان) توکن BNB را در بایننس قفل کنند. برای مشارکت در این رویداد KYC کامل ضروری است. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.  

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین کمپین متاورس Netvrk را با ۸۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند

 • جزییات: این رویداد از تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ تا تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. صرافی کوکوین برای تشکر از حمایت کاربران از شبکه Netvrk در جریان کمپین خود ۱۸،۴۵۰ توکن  NTVRK (تقریباً معادل ۸۰،۰۰۰ دلار) را به کاربران واجد شرایط جایزه می‌دهد. این کمپین ۳ طرح دارد.
 • طرح ۱: کاربرانی که حجم خالص سپرده (واریزی) آن‌ها (به جز مقدار برداشت شده) در صرافی کوکوین حداقل ۳۰ NTVRK باشد و به گروه تلگرامی Netvrk بپیوندند، هر کدام ۲ توکن NTVRK جایزه می‌گیرند. این طرح مختص ۷۰۰ کاربر اولی است که این شرایط را رعایت کنند.
 • طرح ۲: مقدار ۱۳،۴۵۰ توکن NTVRK بین ۴۰ نفر از کاربرانی که بیشترین حجم خالص خرید (خرید به جز مقدار برداشت شده یا فروخته شده) را در طول برگزاری کمپین داشته باشند، تقسیم می‌شود. نحوه توزیع جوایز:
 • نفر اول: ۵۳۰ NTVRK (تقریباً ۲۵۰۰ دلار)
 • نفر دوم: ۵۰۰ NTVRK
 • نفرات چهارم تا دهم: هر نفر ۴۲۰ NTVRK
 • نفرات یازدهم تا بیستم: هر نفر ۳۸۰ NTVRK
 • نفرات ۲۱ام تا سی‌ام: هر نفر ۳۰۰ NTVRK
 • نفرات ۳۱ام تا چهلم: هر نفر ۲۲۰ NTVRK
 • طرح۳: کاربرانی که حجم خالص خرید آن‌ها حداقل ۵۰ NTVRK بوده و جفت‌ارزهای معاملاتی NTVRK/USDT و NTVRK/USDC را به لیست علایق خود بیفزایند، براساس میزان حجم خرید خالص  از استخر جایزه ۳۶۰۰ توکن NTVR سهم خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. 

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی پنکیک سواپ

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد استخر و فارم توکن DAR راه‌اندازی شده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE در این استخر توکن DAR کسب کنند. همچنین فارم XWG-USDC در این صرافی راه‌اندازی شده است.

صرافی تورسواپ

راه‌اندازی ۳ استخر استیکینگ و ییلد فارمینگ در صرافی غیرمتمرکز THORSwap

 • استخر ۱: کاربران صرافی غیر متمرکز تورچین می‌توانند با سپرده‌گذاری رمزارز THOR، بیش از ۱۰۰۰٪ سود سالیانه (APY) را تجربه کنند. پاداش استیکینگ به صورت توکن THOR واریز خواهد شد.
 • استخر ۲: تامین‌کنندگان نقدینگی استخر THOR-ETH سوشی می‌توانند LP توکن‌های خود (THOR-ETH Sushi LP) را برای دریافت سود سالیانه بیش از ۱۰۰۰٪ سپرده‌گذاری کنند. پاداش کاربران به صورت توکن THOR واریز می‌شود.
 • استخر ۳: کاربران می‌توانند با تامین نقدینگی جفت‌ ارز THOR-RUNE در استخر THORChain سود سالیانه بیش از ۱۰۰۰٪ دریافت کنند. مشارکت کنندگان در این استخر در برابر ضرر ناپایدار (Impermanent Loss) محافظت خواهند شد. پاداش فارم به‌صورت مستقیم و خودکار به تامین کنندگان نقدینگی ارسال می‌شود و نیازی نیست که کاربران هیچگونه اقدامی انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی(Spot)بازار مارجینبازار آتی
بیت‌پینSLP بازار ریالی
نوبیتکسSHIB بازار ریالی
والکسSHIB بازار ریالی
تبدیلANKR,SAND,LRCبازار ریالی
نیلEOSبازار ریالی-تتر
بایننسRGT
BNX
RGT/BNB, RGT/BUSD,RGT/USDT
BNX/BNB, BNX/BTC, BNX/BUSD,BNX/USDT
ALGO/RUB,AUD/USDC,LAZIO/BUSD,LUNA/BIDR, MANA/TRY,RGT/BTC,
OXT/BUSD,SHIB/UAH
BETA,BNX
DOGE/BUSD
SHIB/DOGE
کوینکسDAR
MNGO
DAR/USDT
MNGO/USDT
گیتANGLE ,BOO
BLOK
DOSE,MELI
QUACK 
IMX
PIXEL
ANGLE/USDT, BOO/USDT
BLOK/USDT, BLOK/ETH
DOSE/USDT,MELI/USDT
QUACK/USDT
IMX/USDT, IMX/ETH
PIXEL/USDT
MELON/USDT
MKISHU/USDT
MBABYDOGE/USDT
MAKITA/USDT
کوکوینISPISP/USDT
NORD/BTC
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا