اخبار آلتکویناخبار خارجیاخبار عمومی

همکاری کیوتام (Qtum) و گوگل در جهت دسترسی آسانتر کاربران به بلاک چین!

کیوتام (Qtum) پلتفرم بلاکچین غیرمتمرکز به عنوان شریک نرم افزاری با گوگل کلود همکاری می کند تا عرضه محصولات را برای کاربران راحتتر کند.

کیوتام نیز همانند اتریوم بر روی قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز تمرکز دارد و در حال حاضر ابزارهای توسعه دهنده ای در گوگل کلود عرضه کرده است که امیدوار کننده است.

میگل پالنسیا مدیر ارشد اطلاعات کیوتام در پست وبلاگ اینچنین گفت:

گوگل کلود همکار فوق العاده ای است تا به ما کمک کند اکوسیستم بلاکچین را ساده تر و قابل درک کنیم. زمانی راه اندازی یک نود فرایند بسیار سخت و پیچیده ای بود اما حالا گروه توسعه دهنده جدید کیوتام ابزارهایی را برای راحتی و سرعت بخشیدن به این کار معرفی می کنند.

وی در ادامه افزود:

با وجود فناوری در دسترس تر، امیدواریم که جامعه کیوتام را گسترش دهیم تا این جامعه شامل افراد بیشتری با طیف وسیع تری از تجربه، متخصصان تا کاربران معمولی شود.

ابزارهای توسعه موجود شامل توسعه برنامه های غیرمتمرکز، عرضه نود کامل، ایجاد فورک و ریسک پذیری بر بستر این ارز دیجیتال می‌باشد.

پس از به روز رسانی کد منبع کیوتام، گوگل کلود به طور خودکار تمام کدها را به روز رسانی خواهد کرد تا توسعه دهندگان برای استفاده از آخرین نسخه دیگر مجبور به دانلود مجدد کدها نباشند.

پس از اعلام اخیر، توکن کیوتام ۷ درصد افزایش قیمت داشت و اکنون فاصله کمی با ۳۰ ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار دارد.

در ماه ژانویه، ویژگی دیگری به کاربران این کوین به صورت تبادل های اتمی با بیت کوین ارائه شد. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد تا به طور خودکار و بدون زیرساخت های واسطه، توکن یک ارز دیجیتال را با ارز دیجیتال دیگر تبادل کنند.

منبع
cointelegraph

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا